reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co się z nim dzieje ???

Dołączył(a)
26 Czerwiec 2009
Postów
1
Mam problem z mężem . Od czasu porodu nie ma ochoty się ze mną kochać. Tak naprawdę to nie robiliśmy tego już prawie 1,5 roku , bo licząc okres ciąży i ostatnie 6 miesięcy to jakoś tak wyjdzie.
Rozmowy na ten temat nie pomagają, seksowne ciuszki, buziaki o poranku , sniadania do pracy z liścikami i mnóstwo innych niestworzonych pomysłów na zachęcenie mojego partnera nie dają żadnych efektów.
Wychowujemy od 6 miesiecy sliczna córeczke , ja jestem w domu , moj mąz pracuje - tak ustalilismy , a poza tym nie mamy babci , ktora mogłaby sie nią zaopiekowac zebym ja mogła wrocic do pracy.
Nie wymagam od mojego meża, aby zaraz po powrocie z pracy zajmowal sie dzieckiem, ma zawsze ugotowany obiad , sprzatniety dom i mimo tego ze czasem padam ze zmeczenia mam ochote na seks, na to zeby z nim być tak jak kiedys . Ale kazda proba konczy sie słowami , ze jest zmeczony , nie ma ochoty , boli go brzuch , ma cos do zrobienia itd.
Czasem mam wrazenie , ze widzi we mnie juz tylko matkę ,osobę ktora dała mu wspaniała córkę , ale nie KOBIETĘ ....
Wiem , ze jestem jedyna kobieta w jego zyciu i mnie nie zdradza ale nie rozumiem co sie dzieje . Konczą mi się pomysły i powoli tez checi aby dalej walczyc o nas i o to co nas łączy. Coraz czesciej zauwazam , ze jest mi obojetne czy zwraca na mnie uwagę , na to jak wygladam , choc staram sie wygladac dobrze( tzn. makijaz, ładne ubrania ). Nawet zaczelam sie odchudzac chociaz wszyscy wokół mi mowią, ze wygladam naprawde dobrze jak na kobiete, ktora niedawno urodzila dziecko .
Co takiego robię nie tak , ze on mnie nie chce ????
Czy ktoś z Was ( może mężczyzna ) moze mi powiedziec co robie nie tak ,ze moj mąz straci zainteresowanie moją osobą???
 
reklama
tpp faktycznie wielki problem...
szczerze to nie umiem ci odpowiedzieć na to pytanie bo jakbym miała taki problem robiłabym to samo....
a może muszisz z nim szczerze porozmawiać....
nic innego mi nie przychodzi do głowy....
no chyba że po prostu zaczniesz działać;-) raz mój facet był zmęczony a mi się strasznie chciało kochać....
no i od razu go ożywiłam....:-p:zawstydzona/y: hehe
może jakaś wspólna kąpiel, kolacja przy świecach nawet w domu gdy dziecko pójdzie spać..... może pomoże.....
 
czytałam gdzieś że to jest syndrom Matki. On nie widzi już w tobie kobiety z którą mógłby poszaleć tylko matkę małego dziecka. A jeśli byl przy porodzie to to jeszcze bardziej się potęguję. Powiedz mu otwarcie z mostu czego oczekujesz i jak sie z tym czujesz moze nie pomoze od razu ale napewno nad tym pomyśli. Każdy potrzebuje pieszczot wiec jeśli masz większy apetyt niż mąż powiedz o tym bo to może doprowadzać do ciągłych kłótni, a takie rzeczy mocno niszczą związek
 
A moze przestan sie tak starac. Pozwol mu przejac inicjatywe. Przestan naciskac. Wiem, ze to trudne, ale czasem pomaga. Zamiast czuc sie przyciskanym do muru moze zacznie sie zastanawiac co sie z Toba dzieje i zacznie patrzec na Ciebie inaczej.
To banal i glupota, ale: to, co samo wlazi w rece nie jest tak atrakcyjne i pociagajace jak cos, o co trzeba sie starac.
Syndrom matki jest czesto spotykany. Szczegolnie u mezczyzn, ktorych matki nie pracowaly i zajmowaly sie wychowaniem dzieci.
Przyczyn moze byc wiele......Rozmowa napewno nie zaszkodzi!
 
Do góry