reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

Witam Was dziewczynki.
Ja w sobotę czyli 5 dni temu miałam pierwsze USG. Potwierdziło prawidłowo rozwijającą się ciążę w wieku 9 tygodni :)
Na USG widać było zarys ciała - gdzie główka a gdzie tułów. Widać było też bijące serduszko. Dzidziuś miał 1,8 cm ;) Niesamowicie było go zobaczyć, uczucie nie do opisania. Dopiero wtedy uwierzyłam, że naprawdę jestem w ciąży ;) (nie robiłam wcześniej bety, tylko domowy test ciążowy).
We wtorek byłam na wizycie u mojej ginekolog. Zbadała mnie, powiedziała, że dzidzi zajmuje już sporo miejsca w brzuchu, wzięła moją rękę i położyła mi na brzuchu dokładnie w tym miejscu gdzie leży - to było miłe :)
Dostałam skierowanie na duuużo badań które robi się z krwi i na kolejne USG które mam wykonać w 12/13 tygodniu ciąży.

Kamcia2810 - ja też mam dziwny smak w buzi. Nawet mąż powiedział że jak mnie całuję to w ciąży smakuję mu inaczej hehe :p
 
reklama
A oto mój babelek :):):):)
 

Załączniki

  • 1449776690024.jpg
    1449776690024.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 85
U mojego bączka też wszystko w porządku :tak: Wyniki mam wręcz idealne.
Kropek jest tydzień mniejszy niż z OM. Ale tym podobno mam się nie przejmować i się nie przejmuję bo z Lenką też tak było :tak:.
Mam w końcu kartę ciąży. Termin wpisany na 29 czerwca :-) Usg prenatalne mam 22 grudnia. Mam pomyśleć o teście Pappa , nie robiłam w żadnej z ciąż. Warto? Macie jakieś doświadczenie ? Koszt 200 zł . Niby nie mam wskazań ale mamy konflikt serologiczny a to trzecia ciąża, Lekarz nic nie sugerował kazał przemyśleć.
 
Dziewczyny ja pappa nie robię, otóż dlatego iż moje 2 koleżanki które 4 miesięcy temu urodziły zdrowe dzieci zrobiły ten test i niestety wyszedł im że dziecko urodzi się z wadami. Ciężko zniosły tą myśl. Okazuje się że te badania często tak wychodzą. Są tam jakieś normy. Nie wiem. Moja lekarka odradziła mi je odrazu. Po co się denerwować.
 
reklama
Do góry