reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

Madziolina nie dostałam zdjęcia, miałam usg tylko na chwilkę, zeby zobaczyć jakiejś wielkości jest Kropek. I ew.kiedy się na prenatalne umówić.
 
reklama
No ja też jestem bliżej skłonna, żeby odpuścić. Co ma być to będzie. Poza tym samo usg już wiele wyklucza.
 
Kurczę a u mnie one są automatycznie przy prentalanych. Przynajmniej z Danielem tak miałam i pomimo skierowania od prywatnego lekarza nie p lacilam. Niestety jak już wspominalamw tej ciazy nie wiem czy nawet prenatalne są uda zrobić:( to będzie 13t1d dzidzia z usg wychodzi około 3 dni starsza więc nie wiem
 
Ja też dostałam od prywatnego lekarza na NFZ te badania. Powiedział, że się należą i po co mam płacić. Ja wolę zrobić i najwyżej denerwować się w ciąży, że coś jest nie tak, a potem urodzić zdrowe dziecko, niż tak, jak z synkiem - urodziłam niby zdrowe dziecko a po miesiącu wyszło, ze jednak nie za bardzo i dobrze, ze przy długim porodzie sn nie doszło do żadnych komplikacji. Gdyby już w ciąży wyszło, ze coś jest nie tak na pewno dostałaby skierowanie na cc...
 
Dziewczyny myślę że badania prenatalne to kwestia indywidualna, jedne wola zrobić inne nie. tutaj każdy sam musi podjąć decyzję i każda będzie słuszna. ja się cały czas zastanawiam. porozmawiam z lekarzem w poniedziałek. jak mi powie ze nie ma u mnie wskazań ku temu to nie zrobię.
 
ja w ciąży z Lilianką nie robiłam jedynie połówkowe były takie konkretniejsze a okazało się że miałam nie rozwinięte łożysko i krotką pępowinę więc teraz wole zrobić wszystko żeby sobie później nie pluć że coś zaniedbałam
ale każdego to indywidualna sprawa
 
reklama
20151211_200128[1].jpgmoja fasolka z dzisiaj tak tylko na moment pani pokazała żeby sprawdzić który tydzień wychodzi że 9t2d usg prenatalne umówiona jestem na 8.01
a i słyszałam serduszko
 

Załączniki

  • 20151211_200128[1].jpg
    20151211_200128[1].jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 81
Do góry