reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Co to jest sapka

Lekarz powiedział mi że moj maly ma sapke. co to naczy?? kazal tez podawac mu mleko Bebiko HA ale maly tego nie chce, nie spi po tym w nocy (do tej pory spal okolo 6 lub 7 godz) a do tego jego kupki zrobily sie straszne, czarno zielone i brzydko pachnace. co to znaczy??

reklama

L4dY-bIrd

doula
Miasto
Sobótka / Wrocław
sapka jak pamietam to takie ... zatykanie sie noska bez wydzieliny . Maluch wtedy tak " sapie " Może być to objaw alergi . Dlatego lekarz zalecił podawanie mleka Ha czyli hiperalergiczne . Jesli coś jest niepokojace wg. ciebie to powinnas zgłosic sie do lekarza i porozmawiac z nim o tym co cie trapi :)

Jesli chcesz dowiedziec sie coś wiecej na temat sapki to wpisz w google " sapka " i ....wszytko bedzie wtedy jasne .

powodzenia :)

yja

Zaciekawiona BB
Miasto
Kobylanka
Moja Kinga miała sapkę po porodzie, były to pozostałości po niecałkowitym wyciągnięciu wszystkich resztek z płuc. W szpitalu płukano jej nos efedryną (chyba tak to się nazywało) i solą fizjologiczną. Utrzymywało się to u małej przez około miesiąc, czysciłam jej nosek solą fizjologiczną i na łóżeczko kładłam wilgotną pieluchę, a samo łóżeczko postawiłam na książkach, żeby było pod lekkim kątem. Co do mleka to nie mam pojęcia, gdyż karmiłam piersią i nie dostałam żadnych zaleceń.

pysia25

Mama Natalii i Mateuszka
Miasto
Wielkopolska
Sapka to taki "katarek" w nosku, ale jakby bez wydzieliny. natka miała to chyba ze dwa dni i to jak była mała. Potem samo przeszło. Ja nigdy tego z alergią nie wiązałam, choć rzeczywiście może coś w tym jest, bo Nata pije mleko Bebilon pepti 1.

Iwka.o

Mama-Mili,Dominiki,Szymon
Miasto
Irlandia ,Midleton
Witam moje cory i maly tez meli jest to biaw alergi lby czasem tez spowodowane suchym powietrzem w domu.Moim dzieciom pomogla woda morska nie pryskalam dorazu do noska jak byli mali tylko na patyczek do uszka i lekko zwilzalam noski w srdku pomoglo.Dziewczyny wyrosly z tego maly czasem tez nadal ma woda morska daje efekty .Poradzil mi to moj pediatra jeszcze w Polsce i nadal sie tego trzymamy.Pozdrawiamy

Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
K Czy owulacja jest wtedy kiedy mamy najwiecej śluzu ? Staramy się 14
Domii9 Cześć dziewczyny! Czy jest ryzyko ciąży??? Staramy się 7
M 3 lata starań o ciąże i lekarze twierdzą że wszystko jest ok Staramy się 38
Havana1995 Czy test owulacyjny jest pozytywny? Potrzebuję porady 3
D Nie jest to temat ciążowy ale zdrowotny Potrzebuję porady 5
Z Czy ten test jest pozytywny? Potrzebuję porady 6
D Czy jest możliwość zajścia w ciążę? Ciąża, poród, połóg 14
M W którym tc podejmowana jest decyzja o cc? Potrzebuję porady 2
S Czy jest sens robić jutro test? Potrzebuję porady 5
L Czy test jest pozytywny? Przyszłe mamy 15
A Czy jest szansa? Staramy się 10
aniaslu Lista obecności, czyli kto , gdzie jest :) 21 dni - zaopiekuj się sobą 2
K Czy jest jakaś szansa na ciążę? Staramy się 35
rozowyprosiaczek Czy to jest pozytywny? Staramy się 14
D Czy córka jest inna? Styczniowe mamy 2020 5
Klaudia2626 Czy ten test owulacyjny jest pozytywny? Potrzebuję porady 8
K Jak to jest z tym śluzem ? Staramy się 1
A Test czy ten test jest pozytywny? Staramy się 20
C Co jest z tym testem nie tak? Ciąża, poród, połóg 13
Puna28 Czy jest szansa na ciaze Staramy się 10
P Cc bez wskazań jest mozliwe ? Potrzebuję porady 82
Daku2425 Co jest ze mną nie tak? Potrzebuję porady 14
Czarna21 Mam pytanie pozytywny czy negatywny niby jest słaba kreseczka Staramy się 26
M Czy możliwa jest ciąża? Potrzebuję porady 2
K Czy ten test jest pozytywny Potrzebuję porady 12
Ewuuu Czy ten test jest pozytywny? Potrzebuję porady 72
Jarzynka Które mleko modyfikowane jest najbardziej kaloryczne? Potrzebuję porady 14
W Czy jest możliwość zajścia w ciążę w tym okresie? Potrzebuję porady 4
Cicha91 Bankowanie Komórek Macierzystych - Jakie jest twoje zdanie ? Potrzebuję porady 14
O Narośl...co to jest? Potrzebuję porady 3
I Jaka jest temperatura po dniach płodnych? Staramy się 7
M Co jest z tym cyklem 🤦‍♀️ Potrzebuję porady 10
Natii91 Witam może ktoś powiedziec czy to jest ciąża wczoraj wykonałam test z krwi i było 0.5 czy to ciąża czy nie i kiedy powinnam powtorzy Ciąża, poród, połóg 9
C Czy ten test owulacyjny jest pozytywny? Potrzebuję porady 8
D Jak to jest z tym snem? Spanie 4
Węgorz Czy ten test jest pozytywny? 3 dni spóźnia mi się okres myślę spróbuję. Druga kreska bardzo bladziutka... Potrzebuję porady 15
KatJak Czy jest szansa na ciążę ? Staramy się 22
V Kupa ? Jest się czym martwić ?- zdjęcie Niemowlaki 8
Marta1489 Czy to znaczy ze wynik jest pozytywny ? Potrzebuję porady 34
aniaslu Sprawdzamy suplementy. Akcja, która jest potrzebna. A ty jak uważasz? Pytanie tygodnia 4
M 6 tydzień boje się ze coś jest nie tak Potrzebuję porady 18
Lopatkax Wczesne poronienie - czy jest szansa, że będzie jeszcze wszystko ok? Ciąża, poród, połóg 43
C Czy przy cyklach/cyklu 37-dniowym owulacja jest możliwa? Potrzebuję porady 14
aniaslu Proszę, nie ucz dziecka, że zabawnie jest bać się kogoś, kto wygląda inaczej Pytanie tygodnia 3
I Czy jest jakakolwiek szansa na ciążę? Staramy się 11
Arielda Czy jest możliwa owulacja po niższym progesteronie? Staramy się 1
A Czy jest się czym martwić? Proszę o pomoc Potrzebuję porady 3
Kaamilaaa Kiedy i jak powiedzieć dziecku kto jest jego ojcem Potrzebuję porady 7