reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co to może być ? Ciąża ?!

Dołączył(a)
1 Październik 2019
Postów
8
Witam mam do was takie pytanie ostatni okres miałam 4 września, dostałam go 5 dni wcześniej, kolejny okres miałam dostać 28 września, ale nie przyszedł do dziś, z partnerem kocham się bez zabezpieczenia i zazwyczaj kończy w środku, w sobotę 3 razy mialam zawroty głowy, w niedziele popołudniu miałam chwile mdłości, które przeszly po ok 15/20 minutach, od 4 dni budzę się po 6/7 i muszę lecieć do łazienki, a potem nawet nie mogę zasnąć, nigdy nie miałam czegoś takiego zawsze spałam do 10/11, zawsze przed okresem boli mnie bardzo podbrzusze, a teraz nic, wczoraj po stosunku zaś bardzo zle się czułam, dodam jeszcze ze ok 5/7 dni przed spodziewanym okresem zalało mnie bardzo duża ilością białego śluzu, przez kilka dni było go dużo, teraz jest go mniej ale jest nadal i w środku czuje ze jest mokro, czy któraś z was tak miała ? Co to może oznaczać ?
 
reklama
Dziewczyny... Ja czegoś tu nie rozumiem.. jesteś już po dniu spodziewanego @, to dlaczego nie pójdziesz do apteki i nie kupisz testu. Test powie Ci na 100 % jak to tam jest... My możemy sobie tylko gdybać, a prawda jest taka, że każde ciało jest inne i inaczej sygnalizuje ciążę.
Czasami mozemy sie tak nakrecic na ciaze, ze faktycznie mamy objawy ciazy.

Ja nie pytałabym na forum, a wlasnie poszlabym do apteki po test i go zrobila.

Czasami sa zawirowania hormonalne, wiec mi test pozytywny przed spodziewana miesiaczka nie chcial wyjsc (1 blada kreska). Dopiero wyszedl kilka dni po dniu, w ktorym mial sie pojawic okres. Dlatego, jesli chodzi o mnie to ja zrobilabym test po 4-5 dniach, ale mowie to ja i jak ma sie wahania cyklu. A ja w sumie mialam plus minus 2-3 dni.
 
Ja myślę, że często dziewczyny najpierw robią, a potem wstydzą się iść do apteki :p Testy można teraz już normalnie kupić nawet na chemii w auchan i chyba w rosmanie. :D Najlepiej zrobić test :p bo tu Ci nikt z fusów nie wywróży. Ja miałam objawy jednodniowe grypodobne:D( przygnębienie, zmęczenie, dreszcze, gorączka) w życiu bym nie powiedziała, że to ciąża gdyby nie test w dniu spodziewanej @, a potem potwierdzenie pęcherzyna na USG.
 
reklama
reklama
Pójdź po test ciążowy, powinien wykazać czy jesteś w ciąży czy nie. Ja akurat miałam pierwsze objawy około miesiąca po spodziewanej miesiączce, zrobiłam test i pokazał dwie wyraźne kreseczki
 
Do góry