reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co to moze byc ?

Dołączył(a)
30 Styczeń 2019
Postów
4
Witam :) Czy ktos sie orientuje co to moze byc ? Moze ktos mial z czyms takim stycznosc ?
Niemowlak 7 miesiecy
 

Załączniki

  • IMG_20190130_213526.jpg
    IMG_20190130_213526.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 129
reklama
Moja córcia ma 8miesięcy. Tydzień temu mieliśmy podobną kostkę. Lekarka od razu pytała czy dałam jakiś nabiał. A ja faktycznie z dwa dni wcześniej podałam jej dosłownie dwie łyżeczki serka białego. Kazała na razie nie podawać. I krostka po dwóch dniach zaczęła schodzić
 
Trudno powiedzieć po zdjęciu. Może jakiś liszaj, może azs albo łzs. Najlepiej by zobaczył to lekarz. Jeśli pediatra nie ma pomysłu to dermatolog na początek.
 
Do góry