reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co to może być

Dołączył(a)
1 Październik 2019
Postów
8
Witam, mam pytanie, otóż 28 miałam dostać @ Który zawsze trwał 5 dni, tym razem przyszedł dzień wcześniej, zawsze w 1 i 2 dzień było go bardzo dużo, było dużo skrzepów, nie raz przelewało mnie w nocy, a brzuch bolał tak bardzo ze nie mogłam się ruszać, tym razem w 1,2 dzień było go mało,(w 2 raczej śluz z krwią jasno czerwona) w 3 ledwo i były brązowe plamy w 4 dzień nic dopiero pod wieczór brązowa nie duża plama, dziś nic, żadnych skrzepów brzuch bolał lekko w 1 dzień i tyle, dziś od rana boli mnie lewy jajnik, czasem chwile mocno i ustępuje, ale nadal boli, może któraś tak miała ? Boje się, ze to jakaś choroba
 
reklama
Witam, mam pytanie, otóż 28 miałam dostać @ Który zawsze trwał 5 dni, tym razem przyszedł dzień wcześniej, zawsze w 1 i 2 dzień było go bardzo dużo, było dużo skrzepów, nie raz przelewało mnie w nocy, a brzuch bolał tak bardzo ze nie mogłam się ruszać, tym razem w 1,2 dzień było go mało,(w 2 raczej śluz z krwią jasno czerwona) w 3 ledwo i były brązowe plamy w 4 dzień nic dopiero pod wieczór brązowa nie duża plama, dziś nic, żadnych skrzepów brzuch bolał lekko w 1 dzień i tyle, dziś od rana boli mnie lewy jajnik, czasem chwile mocno i ustępuje, ale nadal boli, może któraś tak miała ? Boje się, ze to jakaś choroba
Nie stresuj się. Czasami tak jest że okres się zmienia, nie każdy cykl wygląda tak samo z różnych względów:)
Jak chcesz się upewnić że wszystko ok to umów się na usg dopochwowe 🙂
 
Witam, mam pytanie, otóż 28 miałam dostać @ Który zawsze trwał 5 dni, tym razem przyszedł dzień wcześniej, zawsze w 1 i 2 dzień było go bardzo dużo, było dużo skrzepów, nie raz przelewało mnie w nocy, a brzuch bolał tak bardzo ze nie mogłam się ruszać, tym razem w 1,2 dzień było go mało,(w 2 raczej śluz z krwią jasno czerwona) w 3 ledwo i były brązowe plamy w 4 dzień nic dopiero pod wieczór brązowa nie duża plama, dziś nic, żadnych skrzepów brzuch bolał lekko w 1 dzień i tyle, dziś od rana boli mnie lewy jajnik, czasem chwile mocno i ustępuje, ale nadal boli, może któraś tak miała ? Boje się, ze to jakaś choroba
Nie stresuj się, czasem tak po prostu bywa.
Ale ja na wszelki wypadek zrobiłbym test ciążowy [emoji6]
 
Do góry