reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co to może być?

Dołączył(a)
18 Kwiecień 2022
Postów
7
Cześć dziewczyny!
Okresy mam nieregularne, lecz zawsze są mniej więcej w każdym miesiącu. Ostatni okres miałam 19 kwietnia. Nie zaniepokoił mnie jego brak, aż do teraz. Od kilku dni występuje u mnie brudzenie a właściwie to kawowy śluz w losowych momentach dnia, lecz nigdy nie na bieliźnie tylko podczas podcierania po siusiu. Nigdy nie miałam tak przed okresem po prostu zawsze przychodził bez żadnej zapowiedzi. Brzuch mnie nie boli co zawszs było nieodłączna częścią każdej miesiączki. Miałyście tak kiedyś?
 
reklama
Czy się rozkręci czy nie i tak bym radziła konsultacje z ginekologiem. Coś z hormonami u Ciebie nie styka.
 
Cześć dziewczyny!
Okresy mam nieregularne, lecz zawsze są mniej więcej w każdym miesiącu. Ostatni okres miałam 19 kwietnia. Nie zaniepokoił mnie jego brak, aż do teraz. Od kilku dni występuje u mnie brudzenie a właściwie to kawowy śluz w losowych momentach dnia, lecz nigdy nie na bieliźnie tylko podczas podcierania po siusiu. Nigdy nie miałam tak przed okresem po prostu zawsze przychodził bez żadnej zapowiedzi. Brzuch mnie nie boli co zawszs było nieodłączna częścią każdej miesiączki. Miałyście tak kiedyś?
Idz do lekarza. Nawet przy nieregularnych miesiączkach 2,5 miesiąca to dużo. Robiłaś test ciążowy?
 
Kawowy śluz pojawił się u mnie koło 10 tygodnia ciąży. Oczywiście może być wiele różnych przyczyn takiej sytuacji, ale przed moim zdaniem konieczną wizytą u lekarza warto ten test zrobić.
 
"Podziwiam" Jak mój cykl potrafił dwa miesiące z rzędu trwać do 43 dni to szorowalam od razu do ginekologa... U ciebie to ponad 2 miesiące więc coś ewidentnie jest nie halo
 
Kawowy śluz pojawił się u mnie koło 10 tygodnia ciąży. Oczywiście może być wiele różnych przyczyn takiej sytuacji, ale przed moim zdaniem konieczną wizytą u lekarza warto ten test zrobić.
bolało Cie przy tym podbrzusze? u mnie ten śluz już przeszedł tak szybko jak się pojawił jednak wstręt brzuch i bóle podbrzusza co jakiś czas dokuczają :/
 
reklama
bolało Cie przy tym podbrzusze? u mnie ten śluz już przeszedł tak szybko jak się pojawił jednak wstręt brzuch i bóle podbrzusza co jakiś czas dokuczają :/
Na początku ciąży, w pierwszych tygodniach, miałam wszystkie objawy jak przed okresem, dodatkowo brązowy śluz był wynikiem lekkiej nadżerki. Naprawdę, zapisz się do lekarza. Na forum nikt nie wyjaśni Twoich problemów.
 
reklama
Do góry