reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co z tą czkawką?

Dołączył(a)
16 Maj 2012
Postów
10
Czy macie jakieś metody na czkawkę? Ja wyczytałam, że dobrze jest założyć czapeczkę żeby ogrzać ciemieniuche. Czasem pomaga. Ale może co innego też jest?
 
reklama
hej moja corcia tez na poczatku miala czesto czkawke,sprawdzalam jej karczek i miala cieply,wiec zimno jej nie bylo,ja zawsze podaje cos do picam,jak karmilam piersia to dawalam cyca i czkawka po chwili sama przechodzila.
 
Hello :-)

Moje chlopaki tez mialy czkawke, nie wynikala z zimna. Polozna powiedziala mi, ze to normalne u maluchow, i ze nie jest to dla nich nieprzyjemne jak dla doroslych.
 
Mój malutki też często czka. I nie z zimna.
U mnie pomaga, gdy się napije mleczka z piersi.
Czkał juz w brzuszku i mi również położna mówiła, że nie ma jakiegoś konkretnego wyjaśnienia dlaczego jedne dzieci czkają a inne nie.
 
Moja miała czkawkę całą ciążę, nawet na IP czkała gdy przyjmowali mnie do szpitala :)) do dziś czka cały czas i pomaga trochę herbatki albo mleka do picia. Niektóre dzieci mają tendencje do czkawek i z czasem to przechodzi.
 
Moje dziecko też non stop czkało w ciąży jeszcze i teraz też tak ma. Zawsze przeczekujemy, bo pić mały, w trakcie czkawki, uparcie nie chce.:)
 
Ja znów boje się że jak podam jej cycka jak ma czkawkę to się zakrztusi a ja spanikuje :( natomiast położna w szpitalu kazała przytrzymać pionowo i wtedy przechodziło tzn w szpitalu, a w domu nie zawsze, dlatego kłade mała na boczku w razie gdyby miało jej się ulać podczas tej czkawki i po jakimś czasie samo przechodzi.
 
reklama
a może spytajcie o czkawkę i ulewanie Gosi Boreckiej douli
( odkryj swoją ścieżkę macierzyństwa | Gosia Borecka – doula w Warszawie i online )

Odpowiada w tym dziale.
CHICCO wszędzie tam, gdzie dziecko

Jest mamą piątki dzieciaczków i ma ogromne doświadczenie w tematyce noworodkowej i niemowlęcej a także okołoporodowej
biggrin.gif
 
Do góry