reklama

co zamiast ketonalu?

Temat na forum 'Zdrowa mama' rozpoczęty przez omiomi1, 24 Lipiec 2008.

1. omiomi1

omiomi1 Zaciekawiona BB

nigdzie nie moge dostac ketonalu w sensie 20 tabletek nigdzie nie ma a mam na to recepte, no kurde nie wiecie co sie dzieje? przeciez normalnie zawsze mozna bylo dostac??????:dry::confused:

2. BASIA.J

BASIA.J Fan(ka)

idź do lekarzai przepisz receptę na taki jaki mają w aptece :tak:

3. reklama
  4. a.jodlowska

a.jodlowska Zaciekawiona BB

Moja droga, Pani w aptece, jeśli byłaby kompetentna to by poleciła Ci inny lek. Ketonal, to nie jest na szczęście ostatni lek na świecie..:-):-D

5. omiomi1

omiomi1 Zaciekawiona BB

nie wiedzialam:confused:eee...to przepraszam nie wiedzialamz e jest zastepczy...a pojsc do lekarza i znow sie bic z babami o numerek nie dzieki:dry::dry:

6. BASIA.J

BASIA.J Fan(ka)

tylko czy bez recepty dostanie coś silniejszego jak on ?

7. a.jodlowska

Tak w ogóle to powinna Ci po prostu dać Refastin i tyle, przecież to jest to samo, to jest zamiennik. Moja aptekarka mi tak ostatnio powiedziała, że ketonal jakoś wycofali, nie wiem o co chodzi, ale musisz się do tej myśli przyzwyczaić. Ja już używalam tego Refastinu i żadnej różnicy nie widzę.

8. a.jodlowska

Dostanie - właśnie pisze - nie zauważyłam twojego posta;) Refastin - to to samo ścierwo;) w sensie ma taki sam skład ;)

9. prosze-odpisz

prosze-odpisz Zaciekawiona BB

zamiennikiem handlowym ketonalu jest też Profenid. Ale najlepiej chyba spytać lekarza. Skoro nei chcesz do niego iść i stać po numerek to może lepiej zadzwonić?:) U mojego lekarza tak można, jeśli ktoś chce przyjść tylko po receptę to może to załatwić telefonicznie i odebrać potem z recepcji

10. reklama

Poleć forum