reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

co zamiast ketonalu?

omiomi1

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
nigdzie nie moge dostac ketonalu w sensie 20 tabletek nigdzie nie ma a mam na to recepte, no kurde nie wiecie co sie dzieje? przeciez normalnie zawsze mozna bylo dostac??????:dry::confused:

reklama

a.jodlowska

Początkująca w BB
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Moja droga, Pani w aptece, jeśli byłaby kompetentna to by poleciła Ci inny lek. Ketonal, to nie jest na szczęście ostatni lek na świecie..:-):-D

omiomi1

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
nie wiedzialam:confused:eee...to przepraszam nie wiedzialamz e jest zastepczy...a pojsc do lekarza i znow sie bic z babami o numerek nie dzieki:dry::dry:

a.jodlowska

Początkująca w BB
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Tak w ogóle to powinna Ci po prostu dać Refastin i tyle, przecież to jest to samo, to jest zamiennik. Moja aptekarka mi tak ostatnio powiedziała, że ketonal jakoś wycofali, nie wiem o co chodzi, ale musisz się do tej myśli przyzwyczaić. Ja już używalam tego Refastinu i żadnej różnicy nie widzę.

a.jodlowska

Początkująca w BB
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Dostanie - właśnie pisze - nie zauważyłam twojego posta;) Refastin - to to samo ścierwo;) w sensie ma taki sam skład ;)

reklama
Rozwiązania
0
zamiennikiem handlowym ketonalu jest też Profenid. Ale najlepiej chyba spytać lekarza. Skoro nei chcesz do niego iść i stać po numerek to może lepiej zadzwonić?:) U mojego lekarza tak można, jeśli ktoś chce przyjść tylko po receptę to może to załatwić telefonicznie i odebrać potem z recepcji

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry