reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciązy? Pomocy.

Dołączył(a)
22 Listopad 2016
Postów
1
Witam, mój problem jest następujący. Na początku 2 opakowania nie wzięłam tabletek antykoncepcyjnych w dzien który powinnam lecz 4 dni później biorąc 2 tabletki na raz. Później juz brałam tabletki regularnie , poza 1 bodajże biorąc chyba niecałe 10 godzin pozniej, bylo to bodajże w 2 tyg. Cały 3 tydzien brałam prawidłowo. Ostatnią tabletke wzięłam w niedziele, 20 listopada, wtedy tez uprawiałam seks ze swoim chłopakiem ,niestety bez prezerwatywy i chcielismy to robic przerwywając ale nieco tej spermy mi zostalo, gdy poszłam do toalety to czułam ze wypłynęło, ale obawiam się ze mogło cos zostać. Ponadto w niedziele powinnam była dostać okres. Ale , ze przesunęły mi się dni brania tabletek,bo jak wczesniej pisałam , zamiast wziąć w piatek wzięlam 4 dni pozniej 2 na raz. I nie wiem czy okres tez mi sie mogl przesunąć i zamiast dostac w niedziele kiedy wzielam ostatnią tabletke to dostane 4 dni pozniej czyli w czwartek czy po prostu wpadłam i jestem w ciąży. Proszę o jakąś rade. Od wczoraj bardzo się stresuję.
 
reklama
9
Witam, mój problem jest następujący. Na początku 2 opakowania nie wzięłam tabletek antykoncepcyjnych w dzien który powinnam lecz 4 dni później biorąc 2 tabletki na raz. Później juz brałam tabletki regularnie , poza 1 bodajże biorąc chyba niecałe 10 godzin pozniej, bylo to bodajże w 2 tyg. Cały 3 tydzien brałam prawidłowo. Ostatnią tabletke wzięłam w niedziele, 20 listopada, wtedy tez uprawiałam seks ze swoim chłopakiem ,niestety bez prezerwatywy i chcielismy to robic przerwywając ale nieco tej spermy mi zostalo, gdy poszłam do toalety to czułam ze wypłynęło, ale obawiam się ze mogło cos zostać. Ponadto w niedziele powinnam była dostać okres. Ale , ze przesunęły mi się dni brania tabletek,bo jak wczesniej pisałam , zamiast wziąć w piatek wzięlam 4 dni pozniej 2 na raz. I nie wiem czy okres tez mi sie mogl przesunąć i zamiast dostac w niedziele kiedy wzielam ostatnią tabletke to dostane 4 dni pozniej czyli w czwartek czy po prostu wpadłam i jestem w ciąży. Proszę o jakąś rade. Od wczoraj bardzo się stresuję.
A czy ty masz swiadomosc tego że w dzień w którym przypada termin miesiączki nie ma takiej opcji żebyś została zapłodnienia? Niech partner ubiera wdzianko na swoje przyrodzenie jak nie chcesz zostac mamą. Kiedyś możesz wpaść i będzie czarna rozpacz. Post bez zgryźliwosci.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nawet jeśli by zdarzyło ci się opuścić jedną tabletkę to jest możliwość, że zajdziesz w ciążę. Nie mówiąc już o tym ile ty ominęłaś. Przez opóźnienie w braniu tabletek rzeczywiscie może ci się spóźniać okres ale może też być to ciąża. Radziłabym za jakiś czas zrobić test. A już tym bardziej zrób go zanim zaczniesz brać następne opakowanie tabletek, żeby nie zaszkodzić ewentualnemu zarodkowi.
 
Do góry