reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co zrobić ze stresem??

A jak z prowadzeniem samochodu? Bo wiem, że po niektórych nie można jeździć , a jak jest z tymi? Jak masz jakąś stronkę na ich temat to podrzuć. Byłabym wdzięczna;-)
 
reklama
ja mam ogólnie problemy ze stresem. chodzę do pracy która mnie bardzo stresuje. Czasem jak jakieś projekty nie idą, i jest atmosfera dość napięta, to zabieram w głowie pracę do domu. Żeby zasnąć nierzadko biorę persen. Dodatkową sprawą są chyba te nasze starania. Jakoś nie wychodzi, by małe serduszko zabiło.

Wiem, że stres jest wielką przeszkodą w trakcie starań. Piłam melisę, starąlam się chodzić na jogę, ale nic nie pomaga. A na zmianę pracy w nie bardzo mogę sobie pozwolić, bo teraz bardzo o nią trudno. A tu mam świadczenia, umowę na czas nieokreślony. Zresztą jak by to wyglądało, jakby zmieniła pracę i potem po chwili zaszła w ciąże. Stresuje mnie to wszystko dodatkowo. Ratunku! to samo napędzająca się spirala....
 
veryanka o dziękuję:-) Na początek spróbuje tych technik , może połączę z jakąś kąpielą. A jak nie poskutkuje to zadziałam w inną stronę.

Marta opcja z drinkiem też mi się podoba :p
 
Proszę bardzo! Cieszę się, że pomogłam. Sama korzystam zarówno z tabletek, jak i wsparcia na stronie. Nie poleciłabym Ci niczego niesprawdzonego. Zdrówka życzę :)
 
Dziewczyny mnie to chodzi o to, że dajecie się zwodzić. Co jest w składzie tych tabletek, o ile pamiętam to zioła. Według mnie lepiej rozwinąć umiejętności walki ze stresem, zmienić wartości, priorytety. W pracy cię zdenerwują i od razu biegniesz po tabletki? To tak jak z "modą" na zestawy witamin, też był czas, że co drugi człowiek kupował - "no bo trzeba".
 
Jakoś tak całkiem nie dawno miałam taki okres w życiu, że wszystko mnie wkurzało, szybko się denerwowałam, w pracy miałam aż nerwobóle i oczywiście nie mogłam spać. Zaczęłam brać prochy, takie ziołowe z reklamy, po których rano nie mogłam wstać. Pomyślałam, że biorę za późno więc zaczęłam wcześniej ale wieczorem już nic mi się chciało, bo taka uspokojona byłam.
Błędne koło. W końcu koleżanka namówiła mnie, żeby odwiedzić gabinet psychologiczny i to był strzał w dziesiątkę.
Ogólnie pani psycholog uświadomiła mi, co jest powodem moich stresów, to nic innego jak kiepska atmosfera w pracy a właściwie mobbing. Teraz już umiem sobie radzić i nie przejmować się głupimi ludźmi.
 
Mnie bardzo pomagają relaksujące kąpiele w wannie, zawsze dolewam sobie do wody jakiś olejków żeby łądnie pachniało :) Do tego dobra ksiażka i mogę tak siedzieć godzinami :)
 
reklama
Do góry