reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co zrobić ze stresem??

reklama
Relaksować się, wykonywać ćwiczenia rozciągające, nie dopuścić do tego, aby mięśnie zaczęły się kurzyć (kurczymy je, gdy się stresujemy), dużo rozmawiać (niekoniecznie na żywo, online, i "przegadać" wszystkie swoje problemy)
 
Najpierw mocno się zmęczyć - polecam treningi z mel B. nie tylko się zmęczysz, ale także poprawisz wygląd - napompowane pośladki:cool2: a poźniej to relaksująca kąpiel przy świecach, może dobra książka, albo poproś partnera o masaż:) kiedyś też bardzo się stresowałam, piłam wtedy melisę i brałam takie kapsułki Camelis Duo- pani w aptece mi poleciła, bo to są tabletki na dzień i noc i rzeczywiście mi pomogły. najlepiej jednak samemu sobie poukładać wszystko w głowie i niektóre sprawy po prostu odpuścić :) miłego odprężenia
 
Na pewno ruch jest dobry na stres, mi też pomaga melisa czy w formie naparu czy jako tabletki (sporą dawkę ma forstres). Magnez też jest dobry, bo pomaga rozluźnić mięśnie.
 
Ja nie radzę sobie zbyt dobrze ze stresem. Przed spaniem staram się wyciszyć ale z tym też ciężko nie umiem się relaksować zawsze wchodzą do głowy problemy i myślę za dużo. Spacery nie pomagają ale i nie zawsze mogę sobie na nie pozwolić. Pomagam sobie czasami tabletkami nervomix sen, bo nie lubię parzyć sobie ziółek szkoda mi czasu one pozwalają się wyciszyć i spokojnie zasnąć, nie budzie się w nocy i jestem po nich wyspana, wypoczęta.
 
Chyba nie ma teraz ludzi zestresowanych, sama kiedyś jak bylam nastolatką to się zastanawiałam jak można cierpieć na bezsenność ze stresu a teraz sama nie raz tak mam, stres na wiele rzeczy wpływa
 
reklama
U mnie nerwy odbijają się na śnie, jak czeka mnie coś trudnego to w nocy za nic nie zasnę, rano ból brzucha, dosyć męczące to jest Szukam pracy nowej i chodzę po rozmowach kwalifikacyjnych, średnio profesjonalnie wygląda ktoś kto ziewa na rozmowie a przez to niewyspanie tak było, kupilam nervoix sen i mam w planach używać przed rozmowami, łbędę się czuła pewniej wyspana
 
Do góry