reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

tafojka daj znac po lekarzu, mam nadzieje ze nic powaznego ale tak to zawsze jest ze juz jak jedno zacznie chorowac to chwila i cala reszta sie meczy:-(
no i ile te leki kosztuja to juz nie komentuje:baffled:

Olka no ostatnio wysyla kase w miare regularnie i zanim umowilam wizyty zapytalam go czy da n tych lekarzy no bo ja nie mam z czego przeciez...

ok zmykamy na zakupy o jeszcze zupke trzeba zrobic;-)
 
reklama
Martucha mojego ex nei interesuje nawet to czy mloda ma co jesc, a codopiero wizyty u lekarza.
mi tez sie podobaja takie krotkie wlosy, ja w sumie to duzo dluzszych nie mam.
a w atkiej fryzurce to musialambym ciagle wlosy prostowac bo moje to jest jeden totalny nielad.
 
a tak wogole dziewczyny to u nas sporo sniegu przez noc nasypalo, ogolnei pogoda taka sobie.
ja czekam na mojego brata, bo ma znow przymusowy urlop i posiedzi chwile z mloda jak pojade do urzedu pracy.
 
Czesc kochane!

U mnie totalny brak czasu na cokolwiek!
Zwłaszcza od kiedy zmieniłam pracę.
Teraz każda wolna chwile poświęcam małemu ;-)

U mnie ogólnie to ok :-)
Wszystko sie układa po mojej myśli...

Mam teraz 3 dni wolne - dopadła nas jelitówka więc trochę się meczymy wszyscy w domu...



Taka mała zmiana wyglądu ;-)...
Buziaczki!!
 
Hej. ;-)

Zuzia już śpi. :-) U Nas cały czas sypie śnieg. :sorry2: Kurde,poszłabym z Zuzią dziś na sanki,ale jak tak dalej będzie wiało i sypało,to znowu cały dzień spędzimy w domu. :angry: :dry:


Tafi,rewelacyjna zmiana! :tak: :tak: :tak: A co Tomaszowy na to? :cool2: :-p

a w atkiej fryzurce to musialambym ciagle wlosy prostowac bo moje to jest jeden totalny nielad.

Ja tak samo. :dry: Kurde,zrobiłabym sobie coś z tymi włosami,ale te układanie później mnie przeraża i dlatego sobie daruję. :baffled:
 
Cierpie osttanio na chroniczny brak czasu ;-/...
Niestety...

Ale W sprezentowal mi laptopa na walentynki (dziwny i malo romantyczny prezent ;-/), wiec jak tylko doczekam sie internetu bezprzewodowego, to bede tutaj zagladac wieczorami jak maly bedzie spal :-)

Tafojka sliczna fryzurka ;-)
Tak jak i moja ;)
 
reklama
W to ten u ktorego mielismy (mamy?) zamieszkac...
Czas pokaze co to bedzie...
Narazie ma w planach zakup dla nas wiekszego mieszkania, zebysmy nie gniezdzili sie w kawalerce ;-)...
Kochany facet... I w koncu sie stara i pokazuje, ze mu na nas zalezy...
Ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhh pozyje zobacze co to będzie dalej...

A "ojciec"... Nie ma pracy, nie interesuje sie malym, znowu nie placi... I ponoc wyjezdza do holandi pracowac... :-/.... wtedy to juz pewnie wogole nie zobacze pieniedzy ;-/...
 
Do góry