reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

martucha ale masz ślicznego synka, teraz ty sie naM pokaż;-)

agutka ja też do tego tęsknie, kiedy to będzie????:wściekła/y:

tafi zdrówka dla dzieciaczków.

hana ale się wystawiłaś dzisiaj z obiadem:-D nie ma co, super jadło:-p

olka a to święto że Oli zasnęła w dzień:-)

my bylismy na zakupach:-) kupilismy telewizor,bo wszyscy juz maja lepsze,to teraz pora na nas:tak:
kupiłam se okularki przeciwsłoneczne, agutka one są na te wypady nad wodę:-D i oczywiście Zosi też zawsze cos kupujemy,bo jak to można sie oprzec tym ciuszkom??? ma nową piżamkę hello kity w różowe paseczki i czerwone ażurkowe rajstopki:rofl2:
 
reklama
Woooow!!! :laugh2: :laugh2: :laugh2:

84890520sb7.jpg


 
Natka fakt, mala zadko spi w dzien, ale dzis z marudzeneim przechodzial sama siebie...
i wstala dopiero przed 18.

super udane zakupy widze:)

u nas z nowego telewizora to najbardziej Oliwka byla zadowolona,:)
 
reklama
chyba mnie ściągnęłyście myślami :-)

dobry wieczór

dużo pracy no i egzaminy miałam.

Właśnie, pracy mi się narobiło, że nie mam czasu na BB ani na nic innego.

Aaaa egzaminy zaliczone.... mogę się pochwalić po pierwszym semestrze mam średnią 4,62 :-) i zastanawiam się czy nie poprawić angielskiego bo dostałam 3,5 :-( jedyna trója w indeksie by była.

Stęskniłam się za Wami ale nadrabiać nie będę :-)
 
Do góry