reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
o jaaa phantas dzieki za uswiadomienie:-p

a my dzis mamy wizyte u lekarza wiec mam nadzieje ze to bedzie szczesliwy dzien:tak:

lece sprzatac
 
phantas dlaczego to powiedziałaś
żyłabym w nieświadomości i było by ok,a tak to bede myślec:baffled:czy cos nam sie nie przytrafi:szok:
agutka nie zauważyłm Cie wczoraj, więc dzisiaj mówie Ci dzień dobry i wam też mówie.
martucha powodzenia u lekarza, pisz co powiedział:tak:
 
Nadrobię za sekundkę, ale chciałam tylko napisać, że niestety jesteśmy znowu na antybiotykach :( Ahhh....:-(

dzień dobry wszystkim
 
O patrzcie...
Piatek 13-stego...
Wtorku i tak nie pobije ;-)
Zbiłyśmy z kumpela z pracy lustro o wysokosci 180 cm :D... Tak poprostu peklo nam w polowie :p...
Lustro wystawowe w sklepie :p...
Ma sie te zdolnosci...

Dzisiaj bede chodzic po scianach :-/... Moje cisnienie 100/66 ;-/... Glowa ruszyc nie moge...
 
no cara - 7 lat nieszczęścia podobno ;-)

tafojka - kto tam znów choruje u Ciebie??

Zasadniczo to 3,5 roku bo dzielimy na pol. ;) Po za tym, tych ostatnich 3 lat mojego zycia nic nie pobije.
A z moim Łośkiem beda to szczęśliwe latka bo nie wierze w zabobony.
O i tyle.


Dziewczyny mam tydzien na znalezienie idealnej sukienki na wesele. Masakra jakas...
Wiecie - tylko panna młoda moze wyglądać lepiej ;).
Po za tym będzie całą rodzina W wiec musze wyglądać niesamowicie...
 
reklama
Do góry