agutkaZG
<3 Zuzia <3 Kubuś <3
Hej,ja na chwilkę - spać nie mogłam.

I strasznie jedna rzecz mnie ciekawi po nadrobieniu - Cara,a co z laptopem? Chodził do innej,a Tobie takie drogie prezenty robił? Podobno tak się starał i nowe mieszkanie chciał kupować? Hm... Dziwne,bo jakbym ja miała 2giego faceta - teoretycznie - to temu nie robiłabym takich drogich prezentów.
Coś tak to,chyba,trochę podkolorowane.

Aaa i oddałabym mu tego lapka na Twoim miejscu,bo po cholerę ma Ci się to z nim kojarzyć? ;-)
I teraz to najlepiej,cały swój czas poświęć synkowi,bo ostatnio coś mało o nim piszesz.
Zawsze tylko W. to,W. tamto. 
Ok,zmykam po kawkę! ;-)

I strasznie jedna rzecz mnie ciekawi po nadrobieniu - Cara,a co z laptopem? Chodził do innej,a Tobie takie drogie prezenty robił? Podobno tak się starał i nowe mieszkanie chciał kupować? Hm... Dziwne,bo jakbym ja miała 2giego faceta - teoretycznie - to temu nie robiłabym takich drogich prezentów.
Coś tak to,chyba,trochę podkolorowane.

Aaa i oddałabym mu tego lapka na Twoim miejscu,bo po cholerę ma Ci się to z nim kojarzyć? ;-)
I teraz to najlepiej,cały swój czas poświęć synkowi,bo ostatnio coś mało o nim piszesz.
Zawsze tylko W. to,W. tamto. 
Ok,zmykam po kawkę! ;-)


,Karol by mi w zyciu o tej porze na dobre nie zasnol.