reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
A ja bym na Waszym miejscu rozpętała awanturę w UWAGA TVN - bo macie rację - jak znaleźć pracę gdy dziecko w domu i nie ma go z kim zostawić??
 
Hej Dziewczyny jak wam dzien mija ja siedze w pracy i sie okropnie nudze... wszystko mnie drazni...

Faktycznie z tymi przedszkolami to zamieszanie straszne... :(
 
heya heya

piękna pogoda aż się nie chce w domku siedzieć

mnie wzieło na porządki :happy:

moje dziecię też wczoraj na dworze w sweterku i pół dnia w piaskownicy
byłam w szoku jak on się ładnie w nim bawił
a na ślizgawce podpatrzył jak chłopaki zjerzdżają na brzuchu i to teraz jego ulubiona pozycja :-D

fajna ta wiosna :-)
 
Witam wieczorkiem. :-D

Popołudniu zaliczyłyśmy z Zuzią jeszcze piaskownicę i bieganko po lesie z koleżanką i jej 20miesięcznym synkiem. :-D Ale milusio było! Aż się do domu wracać nie chciało! :-D A Zuzia cały wieczór opowiadała misiowi,co się dziś wydarzyło. :-D

Idę po domowe lody. :cool2: :-p
 
cześć dziewczyny ... i chłopaki (sa tu jeszcze jacyś) :))
wieki cale tu nie zagladałam... a to netu brak, a to czasu. ale nie zamierzam sie tlumaczyc...
u nas wszystko dobrze. wrocilam dwa miesiace temu do pracy.
Bruno rosnie jak marzenie. mam juz trzy zabki. przezabawnie raczkuje. sama radosc i szczescie. w zasadzie to nigdy nie bylam tak szczesliwa jak teraz....

obiecuje zagladac tu czesciej, obiecuje, obiecuje, obiecuje
a teraz znikam, bo praca czeka.
buziaki dla wszystkich pociech, malych i duzych xxxxxxx
 
witam:))
my wczoraj do wieczora bylysmy na dworze.

a mala padla spac dopiero po 21, jeszcze sie nei potrafi rpzestwic na nowy czas.

narazie siedzimy w domku, a poznij spacerek.
Agutka twoja mama ma racje, kaskiw biedronce sa sliczne,w czoraj dostalam ten zestaw dopiero w trzeciej biedronce, wszedzie wykupione.

Dori super ze u was wsyztko ok, jak bedziesz miala czas to wrzuc jakies nowe zdjecia malego.

my juz mamy podania do 3 przedszkoli zlozone, i nie wiem czy skadac dalej. bo wmaire dojazd mam do jeszcze dwoch.
wkurza mnie ta sytuacja z przedszkolem!
 
Hej.

Ja od rana miałam trochę do załatwienia i aż mnie głowa z nerwów rozbolała. :-( Wczoraj przez te przedszkole,a dziś przez UP.
Poszłam po zaświadczenie,że jestem tam zarejestrowana i po wypełnienie druku do MOPSu. Pytam się babki,czy ma dla mnie jakąś ofertę pracy,więc dała mi skierowanie do jakiegoś biura - ale byłam szczęśliwa! Na dodatek,że to przy Zuzi przedszkolu by było!
Idę,a gościu mi mówi,że mnie nie przyjmie. Powód? Brak kwalifikacji. :baffled: Ale,jak ja ,kuuuuuuuuuuuuurde,mam te kwalifikacje zdobyć,jak tu nie chcą,bo za młoda i bez doświadczenia,a tam nie chcą,bo ma małe dziecko i pewnie ciągle będzie na zwolnieniach! :angry: A już miałam nadzieję,że się uda... Że będę miała jakąś pieczątkę na wniosku do przedszkola... :-( :-( :-(


Ola,Zuzia wczoraj też tak późno padła. :-p Ale to,chyba,z nadmiaru emocji,hehehe. ;-)

Dori,a kuku! :-) Czekamy na fotki Bruna! :tak:
 
reklama
Dzien dobry:-)
Agutka,Olka mam nadzieje ze wasze dziewczyny dostana sie do przedszkola:tak:.
Dzis koncze remont,jutro jeszcze umyje mebelki i koniec:-).Efekt po remoncie jest super ale najgorzej przezyc ten remont.
U nas tez jest super pogoda dzis cale przedpoludnie bylismy na spacerku,i co najwazniejsze Karol juz nie chce wozka,na dlugie spacery jeszcze bralismy go bo moj leniuszek w polowie drogi juz nie chcial isc.A teraz juz idzie sam cala drogie.
Milego dnia zycze wszystkim:-)
 
Do góry