reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

czesc kawkowo:-)

Aga, Basia ale wam zazdroszcze tego wspolnego wyjazdu:-)
a juz zalatwilyscie kwatere??

no i pobudka dziewczeta;-)
 
reklama
Dzieeeeeeń dobry bardzo cieplutko i słonecznie!!! :-) :-) :-)

agutka no to niezle:szok::szok: musze poczytac bo nic nie wiem o zadnej babce u was:-)a Zuzol to bankowo na motorze zasiadzie, nie dosc ze straszna samochodziara to jeszcze w rowerach zakochana:-p:-D:-D
a jak tak sie stanie to zdradze swoje barwy i zostane jej kibicką:cool2:

Martula,trzymaj. :-D Ja Ci powiem,że się trochę wczoraj uśmiałam z tego,ale,jak pomyślałam o Zuzi na motorku,to od razu spoważniałam! :-D :tak: :tak: :tak: :-)

Afrodyta w Falubazie - Aktualności - Zielona Góra

Powodzonka w klinice dziś! :tak: I zdrówka dla Nikiego! :-)



A gdzie to? :zawstydzona/y: :-p

Dzieciarnia chora... znowu antybiotyki. :baffled:

Zdrówka dla dzieciaczków! :tak:
 
hejka..


:eek::eek::eek:
wczoraj byliśmy w szpitalu na pierwszej pomocy ze mną, bo miałam wysoką gorączkę 40 stopni i padałam z bólu, wszystko mnie rwało a migdały tak ciągły ze szok, prawy migdał mam wielkości dużego orzecha włoskiego:angry: boli jak niewiem, spędziliśmy tam 3 godziny, w tym 2,5 czekajac na jakiegoś lekarza:confused2::baffled::confused2::baffled::confused2: dali mi coś i w nocy było w miare ok,a rano na 10 umówili mnie u laryngologa, gdzie byliśmy 2,5 godziny, a tym 2 czekaliśmy na lekarza:confused2::wściekła/y::confused2::wściekła/y::confused2: jak przyszedł to zbadał mnie chyba w minutke:wściekła/y: i na badanie krwi i zapisał antybiotyk, za 3 tygodnie do kontroli, zobaczy co i jak, jak bedzie źle, To mi usuną migdała:eek: z tym że wiem ze raczej to zrobią,bo problem z tym migdałem mam od 3 lat i wciąz jest taki wielki:baffled:
Zosia była w domku z moją mamą i siostrą, bo zrobiły nam w niedziele niespodziankę i przyjechały na 1,5 tygodnia, dobrze że są bo nie wiem jak w tym stanie poradziłabym sobię z Zosieńką.....
 
cześć dziewczęta (bo panów to ostatnio tu nie ma)

Natka - współczuję Ci, a co do czekania na lekarza to :wściekła/y::wściekła/y::angry::angry: brak słów.

U nas nic ciekawego. Praca, przedszkole, dom.
Wakacji jeszcze nie planuję, tzn już zaplanowałam albo jakieś last minute pod koniec sierpnia albo w II połowie października, albo w tym samym terminie na Cypr - koleżanka tam jest więc może mi poszuka jakiegoś niedrogiego hotelu. Polska w tym roku tylko na weekendy :-)
Pracuję cały rok, ubiegły urlop w zalanym Zakopanem był moim pierwszym wakacyjnym wyjazdem od 10 lat :-( i do tego pogodę miałam do d.... W tym roku już się nie dam :-)
 
Dzien dobry:-)
Duzo zdrowka dla schorowanych.
A u mnie remont trwa,na szczescie juz widac koniec,nawet Karol pomaga tylko ze wiecej farby znalazlo sie na nim,niz na scianie:-D:-D,ale licza sie checi:-)
 
dzien dobry:)

u nas wszytko ok.
duzo zdrowka dla chorowitkow, Natka moze faktycznie warto usunac miglady. i bedzie lepiej.
dobrze ze masz teraz pomoc.

a my dzis prawie caly dzien na dowrze bylysmy.
Agutka my sie jutro wybieramy do biedronki, jak pojdziemy po wnioski do rpzedszkoli.


wkoncu udalo nam sie znalezc pieska, ale do odbioru dopiero pod koniec kwietnia, zostal jeden, reszta zamowiona wiec w sobote robimy sobie wycieszke i jedziemy z Oliwka go zobaczyc.
 
Bry wieczór. :-)

Dziś znowu można było długo posiedzieć na dworku,bo taka wiosna Nam się zrobiła,że szok! (tfu tfu!) :-D :-D :-D
Zuzia była bez kurtki,bez czapki,bez rajstopek... Achhh! :-D

Ola,moja Mama kupiła Zuzi taki zestaw "Na zajączka". :-D Jeszcze go nie widziałam. :-D Ale mówi,że jest fajowy! :tak: :-D
I ja jutro też idę po wniosek - już się boję tych kolejek... :sorry: :baffled:


Natka,te czekanie na lekarza,to jakaś masakra! Myślałam,że w Polsce tylko tak się zdarza... :baffled: Zdrówka! :tak:

Majuś,tacy pomocnicy sa najlepsi! :tak: :tak: :tak: :-) Skądś to znam... :sorry: :-D :tak:
 
reklama
Dobry wieczór

Mam nadzieję, że wszystkie chorowitki czują się lepiej.

Ja dzisiejszy wieczorek spędzam bez P. :-(

Ach - prawie zapomniałam. OLIWIA OD WCZORAJ PIĘKNIE MÓWI "R" :-):-):-):-)
 
Do góry