• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
raczkowa mieszkać mam gdzie, jeść tak samo, więc pracy szukam, ale też nie panikuję, że nic szybko nie znajdę :-) na Filipa póki co tatulek też płaci, więc jak przyoszczędzę to za alimenty zapewnię mu wszystko :-) Życie z oszczędności nie należy do najprzyjemniejszych, lecz niestety czasami trzeba...
 
anowi, to jest paranoja, 100m mieszkanie nie wynajmie rodzinie z dzieckiem na wózku:wściekła/y: ...najlepiej niech wynajmie jakieś agencji, będzie miał burdel, dupek:wściekła/y::angry::angry::angry:

mozi, super oferta na wakacje w mieście:tak:

martttika powodzenia na egzaminie:tak:

raczkowa, jak Ci tam w ten upał:confused:

emilka, ola wysmażyłyście się na słonku:confused:


my byłyśmy popołudniu na lodach i przy okazji młoda wybiegała się z dzieciorami, wykąpana siedzi i oglada bajkę
a mnie opanowała niemoc, jak by mi ktoś spuścił powietrze:-D
 
witam wieczorem
padnieta jestem....

anowi bo u nas z mieszkaniami tak jest, jak nie dorgie to zupelnie nieodpowiednie.... masakra.


aga ja sie usmarzylam, dziec mimo smarowania tez czerowny, masakra, ale dziewczyny juz posiedzialyw basenie. no i jak przyjechalysmy to dziewczyny mialy juz gotowa hustawke, sasiad zrobil z drewna, on ogolnie lubi sie bawic w takie rzeczy i zawiesil na naszym stelarzu na lancuchach, w tym tyg zrobi druga i bedzie super:-D
 
Ja tez juz wrocilam z działeczki, padnieta tak jak wy:)
aga na słonku posiedzialam moze z 10min bo tal troche sie boje w taki upał ale w cieniu pod parasolem było tez calkiem przyjemnie.. a jeszcze fajniej z dziecmi w basenie jak troche nozki pomoczyłam:))
martttika powodzenia jutro na egaziminie, tzmamay mocno kciuki!!
raczkowa wspólczuje ci końcówki w takie upały, a ja tak bede miala przez trzy miesiace a ty juz nie dlugo:-)
 
wlasnie martttika powodzenia!!
aga fakt w ciazy to kiepskow sloncu siedziec. u nas dziewczyny za to szalaly:-D
ja poczatek ciazy mialam w lato to jeszcze sp[okojnie na baseny chodzilam... eh fajnie bylo:-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry