• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
Pewnie jak bym non stop siedziala przy komputerze to bym przegonila.
A Karol juz wpozadku,goraczki juz dzis nie mial wcale,je juz normalnie to mysle ze z gardelkiem tez juz jest dobrze.Jutro mam kontrol to sie okarze czy juz jest calkiem zdrowy.

Dobrze,że już lepiej. :-)
A my też nie siedzimy cały dzień przy kompie. :sorry2: Bez przesady. :-p Tylko poprostu dłużej jesteśmy na forum. ;-)


Witaj MAJUS:-D

OK ja ide spac Kochane piszcie:tak:,ale nie za duzo
dobranoc

Dobranoc Aguś. :-)
 
reklama
Dobra,ja też już uciekam,bo jutro muszę w miarę ogarniać na tych szkoleniach. :sorry2: Normalnie czuję się,jakbym szła znowu do szkoły! :szok: :-D :laugh2: :-p
Pewnie zajrzę dopiero wieczorkiem (jak dam radę po tej "nauce" :szok: :-p). ;-)

Miłej nocki i miłego poniedziałku Wam życzę!
Dobranoc! :-)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry