majus26
KAROLEK Moj Skarb
Pewnie jak bym non stop siedziala przy komputerze to bym przegonila.dzieki
Majus mozesz nas jeszcze przegonic z liczba postow
a jak Karolek??
A Karol juz wpozadku,goraczki juz dzis nie mial wcale,je juz normalnie to mysle ze z gardelkiem tez juz jest dobrze.Jutro mam kontrol to sie okarze czy juz jest calkiem zdrowy.


Bez przesady.
Tylko poprostu dłużej jesteśmy na forum. ;-)