reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
Witam i ja,

u nas jakiś spadek ciśnienia jest
bo ja też marzę o kawce

ale na zewnątrz chyba słonecznie,
jeszcze nie byłam, syn dał pospać prawie do 8,
rzadko mu się to zdarza :sorry2:.

Ja lubię ciepło, ale nie lubię duchoty.
A taki ciepły ale troszkę wietrzny dzień lubię.

A Krystian jakiś niewyraźny, wygląda jakby miał gorączkę,
zmierzyłam mu nie ma :baffled:.
 
Dzień dobry!
U nas dziś ponuro, ale i tak duchota, myślałam, że jak popada będzie lepiej a tu nic. Widać burza jest potrzebna:tak:.
A ja zapisałam Hanie do żłobka, od września zaczyna;-):-).
 
Ja dzis do 18 w pracy, więc na pogodzie mi nie zależy:-D.
Ollka, witaj, a jaką masz zupkę? Ja ostatnio zrobiłam kapuśniak, pychotka, dawno nie jadłam tak dobrej zupy (nie chcąc się chwalić hehe:-D).
A do żłobka Hanie zapisałam głównie dlatego, żeby jako jedynaczka miała kontakt z dziećmi, jakieś zajęcia itp. Gdyby nie żłobek to siedziałaby nadal z moją mamą jak jestem w pracy, ale i ona sobie troszkę odpocznie i Hania będzie miała bardziej urozmaicony dzień.
 
ja dzis rosolek, ulubiona zupka oliwi.
ja chcialam poslac oliwie do przedszkola,ale sie nie dostala wiec musimy rok poczekac:)
 
Hania też się ledwo co dostała, jak poszłam były już tylko 2 miejsca wolne. Ale mojego kolegi mama jest tam kierowniczką, więc pewnie by coś poradziła na to, gdybyśmy się spóźniły. W końcu samotne matki powinny miec pierwszeństwo...
 
reklama
samotne matki powinny miec pierszenstwo ale nie zawsze tak jest...
my jestesmy an liscie rezerwowej i czekamy moze zwolni sie ajkies meisce...
 
Do góry