reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
NO TO U NAS TAK PIEKNIE NIE MA...
wczoraj wrecz brzydko bylo... ciemno i tylko 13 stopni...


kielbaski z grilla ... super by juz byly....


mozi super ze olka po spacerze miala apetyt, moja dopiero odzyskuje po chorobie, poza tym jak mnei nie ma to raczej malo je.
 
cześć :)))
ja ropzpoczełam sezon letni :D ogoliłam nogi i wskoczyłam w spodenki :DDD
a co do ognisk i grilowania rozpoczęty sezon został juz duuuzo wcześniej :))))

Mozi- o co kaman z suknią na maj??? jak mogę wiedzieć????

jaimis nic nie mów z samochodami- mój taki złom ,że nawet do mechanika nie ma co go dawać;/odpala za drugim podejściem i w ogóle-no koment heheh. a mój pajacych jest bardzo dobrym mechanikiem i elektrykiem ale co z tego:wściekła/y:
zarabia 5-6 tysi więc wiesz heheh jak Twój mały byłby dobry w tym co robi :D

Pamiętam jak Monika kiedys widziała jak przystanki sprzątaja i powiedziała mi ,ze chciałaby kiedys miec taka pracę:-D ale od zerówki marzy o tym by byc weterynarzem albo dentystą-byłoby git...zobaczymy...
a Nada mogłaby prawnikiem zostać heheh.

krewetka po ognisku humorek się poprawił? :DDDD a co do pracy to faktycznie-człowiek aż się zastanawia czy warto-bo wyjdzię że na czysto pare groszy będzie po wszystkich opłatach;/

ollka22 współczuje tego braku pogody-wszędzie cieplunio a u Was lipa. a wg prognoz cały kraj upalny:confused:


miłego poniedziałku:-). nie mogłam się dzisiaj rano ogarnąć- mała zreszta tez-jęczała ,ze nie chce jej się iść do przedszkola:no:
 
nie wiem coś zawiesił komp i się nie zapisało albo pojawia się dwie wypowiedzi ...

no to pisałam że ciepła klucha jestem wczoraj się za letnio chyba ubrałam i loda zjadłam i dziś głowa boli i z nosa cieknie :-(
olla mały może spełniać swoje marzenia po godzinach przyjmowania pacjentów może naprawiać samochód :-D
anulaws ee to szaleństwo nogi gotowe na lato ;-) a jak starsza wróciła już z tej zielonej szkoły? a z samochodami ahhh plus posiadania faceta kiedyś tylko dawałam kluczyki i miałam z głowy a dziś po pracy jeszcze muszę się naszarpać i nadźwigać bo muszę zmienić opony i niestety nie mam nikogo kto by pomógł życie...
 
Ostatnia edycja:
ANULAWS POGODE JUZ MAMY.... wkoncu poniedzialek i trzeba do pracy to i pogoda sie zrobila... norma...

dziecie spi, mieszkanie oganiete... normalnie super o tej porze... nic tylko odpoczywac
 
olllka fajnie Ci... jak Ty to robisz, że Oliwka tak szybko chodzi spać? może podeślę Ci moją Młodą na szkołę, bo jak mi się uda ją położyć przed 21 to jest sukces...
 
hej dziołchy :)
jutro do Was zajrzę i poczytam, bo u mnie duuużo się dzieje, pogrzeb miałam dzisiaj w bliskiej rodzinie i w ogóle:-(
3majcie się! Do jutra:-)
 
reklama
dzień dobry :D
ollka22 revanalka moja tez wstaje o 5-6 po 7 do przedszkola po 12 z przedszkola i szaleje ,że o 20 jestem z nia w łózku wypompowana;/

krewetka dawaj do mnie do ZG takie ognisko odwalimy ,ze nas w wiadomościach pokażą :D;-):-D

jaimis w sumie racja -lekarze pracuja jakies 5 h dziennie więc spokojnie mały będzie miał czas na mechanike heheh.
nie ma co -samowystarczalne jestesmy i dajemy sobioe radę!!! nie potrzebni nam jacyś pseudo tatusiowie! ja właśnie na FB napisałam ,ze chętnie skozystam z darmowej pomocy przy naprawie kompa :) jak sama zaczełam go naprawiac to teraz włacza się pół godziny a jeden post pisze pięcx razy.zreszta najpierw ja pisze a pózniej pojawiaja mi sie literki,więc jakby jakies zdanie było kompletnie nie sklejone-TO NIE MOJA WINA :-)
z zielonej szkoły Moni wróciła w sobote -zadowolona :):-)
no i juz burdel w pokoju i w łazience -wszystko wróciło do normy :/

marittka
moje kondolencje ;( wracaj szybko :***

a co tam u MMMoniki ????
Mozi tez zarobiona pewnie.
Tylko ja bez tej pracy siedzę cholera i nawet w lotka wygrac nie mogę !!! i wez tu się nie denerwuj :wściekła/y:
miłego dzionka buziole
 
Ostatnia edycja:
Do góry