reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codziennie biegunka w ciąży

Julcia5536

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Sierpień 2019
Postów
61
Cześć dziewczyny, teraz wychodzi mi prawie 8 tydzień ciąży. Zamiast przybrać trochę jestem coraz chudsza na brzuchu, widać mi już żebra. Od około 3 tygodni codziennie mam biegunkę teraz się to nasila, po każdym posiłku boli mnie żołądek, mam dreszcze i biegunkę, nie wiem co mam zrobić. Dodam jeszcze że karmię córkę. Co myślicie?
 
reklama
Rozwiązanie
N
Ja miałam biegunkę jakoś przez tydzień ale to już było sporo po 20tc ciąży. Na tak wczesnym etapie lepiej skonsultować z lekarzem bo szkoda żeby przez jakąś bakterie czy wirusa nabawić się przykrosci, organizm w ciąży jest osłabiony i podatny na różne infekcje a biegunka to pewna forma obrony by się czegoś pozbyć. Może też być coś innego powodem więc najlepiej doszukać się co to powoduje.
Ja miałam biegunkę jakoś przez tydzień ale to już było sporo po 20tc ciąży. Na tak wczesnym etapie lepiej skonsultować z lekarzem bo szkoda żeby przez jakąś bakterie czy wirusa nabawić się przykrosci, organizm w ciąży jest osłabiony i podatny na różne infekcje a biegunka to pewna forma obrony by się czegoś pozbyć. Może też być coś innego powodem więc najlepiej doszukać się co to powoduje.
 
Rozwiązanie
Do góry