reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coraz Bliżej "roczek"...

Oj, mi się jeszcze trochę nie chce o tym myśleć. :zawstydzona/y: Ale wiem, że już pora. I do tego urodziny Wojtka wypadają w tygodniu, który planowaliśmy spędzić na żaglach. Mam nadzieję, że mi się rodzina nie obrazi.
A póki co za tydzień Wojtek ma imieniny.
Sylwia, czy znasz jakiś inny termin imienin Wojtka niż 23 kwietnia?

Sumko, ale chłop musiał mieć radochę z tych baloników!:-)
 
reklama
Z tego co ja kojażę to ołówek oznacza że dziecko będzie pisarrzem albo takie zdolności do pisania czy malowania będzie miało. Ja jak robiłam roczek mojej córki to zamówiłam różowy tort z jej zdjęciem na lukrze bo taką cukiernie wynalazłam. Niestety nie miałam wtedy cyfrówki bo bym pokazała zdjęcie tego tortu :-( A jeśli chodzi o wróżby to właśnie z wyborem tych rzeczy przez dziecko robiliśmy i można położyc co sie chce byle tylko wiedziec co to symbolizuje. Poszperam trochę to może znajdę coś nowego na roczek ale my mamy jeszcze 2 miesiące czasu:tak:
 
Kurcze ale to zlecialo...a kiedy to bylo jak sie czekalo na porod????:szok:
A tu juz rocze przyjdzie wyprawic...Ja to znowu dyleme bede miala bo moja rodzina w polsce, Adama tu...wiec chyba dwa razy wyprawimy...:baffled:

U nas w rodzinie bylo zawsze ze kladlo sie rozaniec,piedziazka,kieliszek i dlugopis...

Kurcze Baska ja zaraz za Wami z roczkiem jestem i w dodatku bedziemy mieli dwa swieta bo i "Dzien Dziecka":-)
Moze uda sie na swierzym powietrzu zrobic u tesciow na dzialce,nadmuchamy mnustwo balonow,rozwiesimy kolorowe lampioy,grill,salatki jakis bajerancki tort,nadmuchamy basen zeby dzieciaki mialy radoche;-)
A w Polsce powtorka z rozrywki bo mamy dom z ogrodem wiec zowu mozna wymyslic cos na swierzym powietrzu...No i znajomych pozapraszac:-)
 
My też myśleliśmy o działeczce:tak: :laugh2:
Kurcze, tylko, że u nas roczek wypada w poniedziałek i co wtedy zrobić??? Czekać do soboty, czy w poniedziałek już cos małego zrobić - na pewno wszyscy zaproszeni nie dadzą radę przyjść...
 
Aż mi ciarki z emocji przeszły, jak czytałam Wasze wypowiedzi.... Nie mogę uwierzyć, że to tak blisko... Wydaje się, że tak niedawno jeszcze płakałam, kiedy kolejny test wykazywał, że nie jestem w ciąży....
Nasz roczek wypada w niedzielę, więc całkiem nieźle:-) Ale jeszcze nie myślałam o "oprawie" tego dnia, więc z przyjemnością poczytam Wasze pomysły i później pierwsze relacje:tak:
 
Mam kilka porad odnośnie organizacji przyjęcia-powinno odbyc się o takiej porze żeby dziecko akurat nie było zmęczone czy senne, nie powinno byc zbyt wielu gości żeby dziecko się nie przestraszyło, menu dostosowane do dziecka i jedyna zabawa to wyb przedmiotów i zaleca się cztery np. kieliszek, różaniec, książka, pieniążek- bo jak będzie więcej to dziecko zeświruje:-) ;-) To takie porady psychologa znalazłam na necie może się przydadzą:tak:
 
Olusia swoje pierwsze urodzinki będzie obchodzić na zamku w Gniewie. A po powrocie będzie powtórka już tylko dla rodziny. A myślałyście już o prezentach bo na pierwsze urodzinki to chyba powinno być coś wyjątkowego.
 
reklama
Do góry