reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coraz Bliżej "roczek"...

reklama
Tak sobie mysle ze roczek roczkiem ale jeszcze wczesniej czeka nas swieto -26:05 mamy "Dzien Matki"... Jestem az wzruszona jak pomysle...Tylko troche mnie wnerwia ze tu w inny dzien to swieto przypada....Ja zawsze 26go ochodzilam i zanosilam mamusi kwiatuszki i laurke...a tu 13.05...
 
No to cieszę się że nie tylko ja nie obchodzę imienin. Teściowa patrzy na mnie co roku jak na debila, a ja z uporem maniaka tłumacze jej że obchodzę tylko urodziny. A mój starszy syn dowiedział się kiedy ma imieniny dopiero w zeszłym roku :-) na swoje wyraźne życzenie. Dzieciaki w przedszkolu mu powiedziały że go rolujemy na prezentach i zaczął wnikać
 
Nie, nie obchodzę imienin od zawsze. Urodziny sa takie dla przyjaciół i rodziny nie kazdy o nich wie:-) i pamieta. Mamy tez taki zwyczaj że nie zapraszamy gosci tylko przygotowujemy imprezke i czekamy:-) na szanownych gosci, uwielbiam to oczekiwanie:-D ......... zarazilam juz tym wszystkich moich znajomych, maz tez się przestawil na urodziny:szok:
 
Ja tam też obchodzę imieniny i tak w czerwcu mam urodziny a w lipcu imieniny. A co tam będę sobie prezentów żałowac:-D A tak wogóle to ja mam w czerwcu urodziny a potem Mati następnie w lipcu mąż ma urodziny i oboje z mężem mamy imieniny i to dzień po dniu bo on 25 a ja 26:tak: Wyobraźcie sobie jak my imprezujemy przez te dwa miesiące;-)
 
A tak wogóle to miałam o prezencie na urodziny pisac:-) :confused: U nas u fotografa można fajne bajery porobic np. kalendarze , zaproszenia , kartki, ze zdjęciem naszych maluchów a także umieszcza zdjęcia na kubkach i koszulkach oraz można zrobic puzzle z naszymi dzieciaczkami.:-) Nie mówię że to akurat na roczek ale nieraz można zrobic komuś fajną niespodziankę
 
Sylwia, fajny patent z tym oczekiwaniem na gości. Ja często robię podobnie o tyle, że zaprszam tego, kto do mnie zadzwoni.
A na imieniny (które wypadają zawsze przy majowym weeknedzie, bo sa 4 maja) mówię wszystkim, że wyjeżdżam na Mazury i kto chce niech przyjeżdża , bo będzie impra.:-)
 
My wyprawimy Matiemu roczek po powrocie do Polski czyli na początku lipca, bo wtedy mąż dostaje urlop. Jednak tu też coś małego w swoim gronie zrobimy. Ale takie przyjęcie z prawdziwego zdarzenia to już z tortem i rodziną:-) Ogólnie to tu mogę dzieci zabrac do parku rozrywki- Liseberg ale Mati to jeszcze za mały na takie szaleństwa:-D Chyba że będzie jakaś mała spokojna karuzela i on wysiedzi:tak:
 
U nas urodzinki będą małe co nie znaczy że gorsze ;-) :-D . Rodzinka raczej nie przyleci bo to za daleko .........niestyty . Bedzie pare znajomych którzy tu mieszkają .

Napewno będzie dużo balonów ( tata już płuca ćwiczy hihihi) .......
Jeśli chodzi o prezent to tak prawde powiedziawszy nie mam pojęcia . Za dużo bym chciała :-) . Może mały plac zabaw Zośce w ogródku zrobimy sama nie wiem . Może jakiś rowerek albo autko na akumulator ........ zobaczy się jeszcze ....

Co do imienin to my z mężem nie obchodzimy , tylko urodzinki .
Pati tu też dzień mamy był 18 marca i obchodzić będe 2 bo już jedno mam za sobą :-) . Miłe uczucie naprawde ; tata z zosią namalował obrazek dla mnie i kwiatki były ......
A oto dzieło mojej córci :)


Ostatnio kupiłam Zosi zabawke taki pociąg (dołączam zdjęcie) . Może nie koniecznie to pomysł na prezent urodzinowy ale polecam zabawke fajna jest. Ma melodyjki , piosenki, głosy zwierząt . Pociąg jeżdzi a zwierzątka można "wykręcać ". Naprawde polecam ...

ale się rozpisałąm , uffff..... kto toprzeczyta hihihi:-D
 
reklama
Stokrotki przepiekny prezent Ci na dzien matki zrobila Zosienka z tatusiem...I chyba odklepie i zrobie dla tatusia na dzien ojca co sobie w biurze u siebie powiesi....:-)
 
Do góry