reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coraz Bliżej "roczek"...

Aniu, jeśli chcesz, to napisz namiary do Ciebie (na PW), czyli adres, mail, ja wkleję w zastrzeżonym i potem przeslę Ci zwrotnego maila z naszymi danymi.

I koniecznie ponaglaj Aniaslu!!!:tak:
 
reklama
No dzięki bardzo Kasiu. Adresiki już mam więc karteczki też będą :tak: :-) A tu ani się obejrzałam i już coraz bliżej urodzinki naszych bobasów. Ale ten czas leci. A niedawno mówiłam jak to będzie dobrze jak Mato ół roczku będzie miał bo to już zawsze inaczej z takim dzieciaczkiem a tu już zaraz rok i chodzenie i mówienie...:baffled: :happy: :tak: :happy:
 
ja chche Maryscie zafundowac "dorosłą" sesję u fotografa w ramach roczku - też fajny prezent mi isęwydaje.
 
Pewnie że fajny zwłaszcza jak zdjęcia będą miały fajne tła i kompozycje. Czekamy na roczek Marysi i relacje z sesji. :tak:
 
reklama
Głuszek super pomysł, a orientowałaś sie ile taka sesja kosztuje??:-):confused:
może ja też sie za czymś takim rozejrzę:tak:
 
Do góry