reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coś nie tak

No żadnego usg nie mam po punkcji . Dopiero mam przyjść na usg pod koniec miesiączki celem sprawdzenia czy jest Polip. Czyli czekamy na telefon
 
reklama
Dostaliśmy telefon że na 3 zarodki rozwijają się 3 . Zarodki typu A B C i z tego wszystkiego nie spytalam o co chodzi . Mają dzwonić
 
Z tym USG popunkcyjnym widocznie jest inaczej jak sie robi prywatnie a inaczej jest przy refundacji :dry: a powinno byc robione każdorazowo dla bezpieczenstwa i zdrowia kobiet.
3/3 to bardo dobry wynik :tak: kazde laboratorium ma swoje nazewnictwa zarodkow ( u mnie to było 2AA, 4AB ect.) wiec tym bym sie nie sugerowała na razie.
Trzymam dalej kciuki.
 
Przecież i tak dostają 100 % więc im to bez różnicy powinno być ,faktycznie mogli by zrobić usg. Dziś telefonu nie było może jutro. Ech ....
 
Ostatnia edycja:
Dziś nie było telefonu co się tam dzieje . Jutro weekend i nie wiem czy zadzwonią. Zaczynam się martwić.
 
Dziś zadzwonili i powiedzieli że na 3 pobrane komórki zaplodnily się prawidłowo 3 . Wiem że do szczęścia jeszcze daleka droga ale uważam to już za sukces
 
Hejka
Co tam u ciebie, jak sie czujesz i jakie wieści co do zarodkow?
Dalej trzymam kciuki. Nie pisałam bo ostatnio u nas burzowo-2-latkowo :rolleyes: heh:-p
 
Hej. Tak jak pisałam w sobotę był tel że pobrali 3 komórki które zaplodnili i 3 rozwijały się prawidłowo więc je zamrozili. Teraz czekam na miesiączke żeby iść na USG zobaczyć czy jest Polip. Jak jest to trzeba go usunąć pewnie prywatnie a potem transfer . Czuje się dobrze
 
To dobre wieści :) masz 3 zdrowe dobrze rozwijające sie zarodki, super! Odezwij sie jak bedziesz przed transferem lub w razie jakichś pytan. Chetnie poradzę, podpowiem w ramach swoich doświadczeń i możliwości. Bedziesz mama, juz niedługo, zobaczysz :tak:
 
reklama
Do góry