reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coś oprócz mleczka?? Mniam...

Stas uwielbia jabluszko!!! Na razie mu daje gerbera ze sloiczka, doslownie sloiczek - na 3 dni na poczatek, a on az sie trzesie zeby mu jeszcze dawac i lyzeczke lapie zebym nie zabrala :-)
 
reklama
a ja Natalce od wczoraj wprowadzilam kleik ryzowy ale tylko na noc i dodaje do mleczka tylko 2 miarki ale za to przesypia cala noc i narazie niezaobserwowalam zeby cos bylo nie tak i z kupkami nie ma problemu robi 1 dziennie:tak:
 
Olisiek nie chce pić....................a muszę go dopajać, bo jest karmiony sztucznie...wypróbowalam wszystkie soczki jakie może...jabłko, marchew, winogron ...nie chce..............aż do wczoraj ..kupiłam bananowy z HIPPA........................tak mu posmakował ze wypił 50ml:tak::tak:
Ale jabluszko deserek lubi...je banana. brzoskwinie, morele, marchewe dynie, brokul-wszystkim sie zjada
 
A my nadal tylko na cycu. Pod koniec maja idziemy do pediatry i dostaniemy zielone swiatlo na inne pysznosci. Maly zaakceptowal butelke i na noc dostaje moje mleczko przez cumelek przez co chyba lepiej spi. My przy okazji tez:-D
Pozdrowienia dla wszystkich mam i ich szkrabow:-)
 
Mój Manio chętnie zjada każdy słoiczek od 4 miesiąca. Zaczyna się denerwować jak mu się za wolno podaję jedzonko. Straszny kałmuczek z mojego syncia. Jedyny problem polega na tym, że nie chce nic pić z butelki bo jest przyzwyczajony do piersi
 
My też zaczniemy od marchewki, potem dynia, ziemniak i brokuł...........
Ostatnio jak byłam w sklepie to czytałam co zawiera zupka jarzynowa od 4 miesiąca GERBERA.......a więc:masło z mleka, pietruszkę..............2 składniki najbardziej alergenne................w zupce dla dzieci od 4 miesiąca mleko!Szok....:szok::szok::szok::szok:

Tylko zupki Gerbera zawierają te składniki. Zupki innych firm są wolne od alergenów
 
a ja kupuje Hipp i boboVita z nowa formułą na przyszłosć - zdrowe serduszko. Moj ost tak sie slini, ze głowa mała i mnie gryzie przez te zeby wiec jak go karmie to wylatuje mu to jedzonko ze sliną ale dzisiaj zauwazyłam ze rusza buzią tak jakby gryzł.:-p
 
reklama
a ja dzisiaj dałam małemu starkowane 1/2 jabłuszko, 1/2 bananka i dalam dwie miarki kleika ryżowego i wymieszałam. No mowie wam jak sie zajadał.
 
Do góry