reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Covid i gorączka

wiesz... jeśli ktoś mi na kilku różnych kanałach, niezależnie od ugrupowania mówi ,że 70% zgonów to osoby niezaszczepione to jakoś tak swoje mi się nasuwa do głowy.
No tak przecież w telewizji zawsze mówią prawdę. Oby ci wszyscy ludzie którzy się zaszczepili nie musieli tego żałować.
 
reklama
No tak przecież w telewizji zawsze mówią prawdę. Oby ci wszyscy ludzie którzy się zaszczepili nie musieli tego żałować.
a skąd my szaraczki mamy wiedzieć kto tak naprawdę mówi tę prawdę ? 🤷‍♀️
Każdy podejmuje decyzję za siebie i bierze na siebie odpowiedzialność jak nie za to, to za coś innego.
Jeden powie TAK, drugi powie NIE.
i po której stronie stanąć ?

Ja bym mogła powiedzieć to samo w drugą stronę idąc twoim komentarzem :
Oby ci wszyscy ludzie którzy sie nie zaszczepili nie musieli tego żałować 🤷‍♀️
 
a skąd my szaraczki mamy wiedzieć kto tak naprawdę mówi tę prawdę ? 🤷‍♀️
Każdy podejmuje decyzję za siebie i bierze na siebie odpowiedzialność jak nie za to, to za coś innego.
Jeden powie TAK, drugi powie NIE.
i po której stronie stanąć ?

Ja bym mogła powiedzieć to samo w drugą stronę idąc twoim komentarzem :
Oby ci wszyscy ludzie którzy sie nie zaszczepili nie musieli tego żałować 🤷‍♀️
Masz racje i zdaje sobie sprawę, ze presja jest ogromna żeby się wszyscy szczepili. Nie pisałam tego żeby kogoś wkurzyć, jednak z cała ta pandemia jest wiele niewiadomych i niestety wielu ludzi łapie wszystko co usłyszą w mediach nie zastanawiając się nad tym. My właśnie nie mamy możliwości dowiedzieć się prawdy z pierwszej ręki i musimy sami podejmować decyzje tak jak napisałaś tylko nie zastanawia cie, skoro tylu ludzi już się zaszczepiło to sytuacja powinna być w miarę opanowana a z tego co się widzi to jest co raz gorzej. Nie wiemy tak naprawdę jaki procent ludzi w szpitalach to osoby nie zaszczepione. Ja poprostu boje się zaszczepić siebie i swoje dzieci. Ostatnio przechodziliśmy to paskudztwo i na szczęście w miarę łagodnie.
 
Do góry