reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cud

Moli25

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Maj 2016
Postów
34
Witam
Niestety nie wiem gdzie umieścić pytanie, w razie czego proszę aby Admin przeniósł temat. Dziękuje

Kochane mam taka nietypowa dla mnie sytuacje jednakże moje serce się cieszy na sama myśl ❤️

13 lat leczenia na bezpłodność.
2 invitro bez skutku
1 ciąża naturalna 2019 poroniona
Aktualnie stał się cud jestem w kolejnej ciąży naturalnej. Wg moich obliczeń 5+4 ❤️

Niestety jestem na przymusowej kwarantannie. Mój mąż wychodzi z domu we wtorek był na izolacji bo miał rzekomo test pozytywny bez objawów siedział 10 dni w domu. Ja pojechałam zrobiłam test i jesteś negatywna.


Siedzę w domu jeszcze 7 dni. Zwariuje z niewiedzy.
Nigdzie nie zarejestrują mnie bo widnieje w systemie.

Tak się boje.
Pozostaje mi czekać ? Nic nie jestem w stanie zmienić?
Zaczynaja mi się pojawiać objawy ciąży. Zgaga lekka, pobolewają mnie piersi, rwie mi w podbrzuszu momentami.

Wszystko to normalne ?
 

Załączniki

  • IMG_2704.jpg
    IMG_2704.jpg
    114,7 KB · Wyświetleń: 3 611
reklama
Witam
Niestety nie wiem gdzie umieścić pytanie, w razie czego proszę aby Admin przeniósł temat. Dziękuje

Kochane mam taka nietypowa dla mnie sytuacje jednakże moje serce się cieszy na sama myśl ❤️

13 lat leczenia na bezpłodność.
2 invitro bez skutku
1 ciąża naturalna 2019 poroniona
Aktualnie stał się cud jestem w kolejnej ciąży naturalnej. Wg moich obliczeń 5+4 ❤️

Niestety jestem na przymusowej kwarantannie. Mój mąż wychodzi z domu we wtorek był na izolacji bo miał rzekomo test pozytywny bez objawów siedział 10 dni w domu. Ja pojechałam zrobiłam test i jesteś negatywna.


Siedzę w domu jeszcze 7 dni. Zwariuje z niewiedzy.
Nigdzie nie zarejestrują mnie bo widnieje w systemie.

Tak się boje.
Pozostaje mi czekać ? Nic nie jestem w stanie zmienić?
Zaczynaja mi się pojawiać objawy ciąży. Zgaga lekka, pobolewają mnie piersi, rwie mi w podbrzuszu momentami.

Wszystko to normalne ?
Ja tym etapie lekarz może zobaczyć co najwyżej pęcherzyk bez zarodka. Jest również możliwość, że miałaś przesuniętą owulację i nic nie będzie widać. Wydaje mi się, że na spokojnie możesz się umówić na wizytę za tydzień. Wtedy powinno być już widać dzieciątko 😉
 
Co do objawów, to pobolewanie podbrzusza jest całkiem normalne, tak samo piersi. Co do zgagi nie jestem pewna
 
Wszystko to normalne objawy ciąży, zgaga również. Wiem jak trudno czekać zamartwiając się czy wszystko dobrze, ale to prawda, za tydzień będzie już wiecej widać na USG. Może dla uspokojenia uda się umówić teleporadę?
 
Spokojnie .póki nie plamisz, brak krwawien jest dobrze. Dbaj o siebie i nie wychodz. Umówisz się na spokojnie na wizyte i zobaczysz juz moze serduszko. Takze bez paniki. Niektóre nie maja wcale objawów
 
Dziękuje dziękuje dziękuje. Każde słowo jest ważne. Zwariować idzie w niewiedzy 😀 ale wsparcie ważne jest
 
Dziękuje dziękuje dziękuje. Każde słowo jest ważne. Zwariować idzie w niewiedzy 😀 ale wsparcie ważne jest
Jeżeli ból będzie bardzo mocny i nospa nie pomoże, to wtedy trzeba pilnie skontrolować. Tak samo jeśli pojawią się plamienia, czy krwawienie. Na objawy nie zwracaj większej uwagi. Ja w pierwszej ciąży miałam niemal wszystkie od 6 tygodnia. Teraz leci 11 i mogę na palcach jednej ręki policzyć ile razy mnie mdliło. Innych objawów w zasadzie nie mam. Więc na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że objawy nie są żadnym wyznacznikiem. Zadzwoń jutro na spokojnie, żeby lekarz wyznaczył wizytę po zakończonej kwarantannie. Jeśli potrzebujesz po prostu pogadać lub będziesz miała pytania możesz śmiało do mnie napisać na priv. Trzymam kciuki!
 
Może są tu wrocławianki które polecą jakiegoś lekarza z którym warto się spotkać na pierwszej wizycie ?
Mój ginekolog to tylko w centrum leczenia niepłodności
 
Hej, jeśli ze względu na niepłodność i poronienie musisz brać jakieś leki to może teleporada i recepta ktoś odbierze? Chyba że masz w domu leki to też czekałabym do zakończenia kwarantanny [emoji846] powodzenia
 
reklama
Hej, jeśli ze względu na niepłodność i poronienie musisz brać jakieś leki to może teleporada i recepta ktoś odbierze? Chyba że masz w domu leki to też czekałabym do zakończenia kwarantanny [emoji846] powodzenia
dobry pomysł z ta teleporada macie dziewczyny. Zadzwonię do kliniki i zapytam chociaż co nieco. Aktualnie biorę femibion 1 i tylko tyle. A od 3 miesięcy inofem tylko piłam
 
Do góry