reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudeńka dla naszych Pociech:)

To jaki rozmiar już wiem, teraz kolejne pytanie ile zmian kaftaników, śpiochów czy body itp trzeba mieć jednego rozmiaru żeby nie przesadzić a żeby spokojnie starczyło.
 
reklama
Hmm to będzie zima a jak wiadomo ubranka trzeba prać, tyle, że w zimę nie wyschną tak prędko, więc jak jedne będą w praniu to używać się będzie innych. Ilość taka by się nie okazało, że wsjo w praniu i Bąbel nie ma w czym ''chodzić'':D A z tym by nie przesadzić no cóż, wszystko zależeć będzie jak szybko urośnie Dzidzia. Czasem prędko Dzidzie wyrastają z ubranek a niektóre nie tak prędko. Ciężko stwierdzić. Ja będę miała tak ''na oko'' ilość. Nie za mało, nie za dużo.
 
Ha ha . Z tym rozmiarem to roznie. Ja juz nigdy nie kupie spioszkow w rozmiarze 56. :) Przed pierwsza ciaza takie wlasnie pokupowalam. Dwie pary nawet 54 (tak na start :) ) a moj synus urodzil sie 4,600 kg i 61 cm dlugi :)

Spiochy poszly odrazu w spadek razem z metkami :). Nawet nozek nie mogl wyprostowac :). Jesli kupicie wieksze spiochy na 62 min to zawsze mozna ubrac na nie skarpetki. Nie beda sie wtedy nogaweczki na nozkach zsuwaly . Rekawki mozna zawinac i to dzidzi nie przeszkadza. To i tak zima wiec za cieplo w spioszkach i skarpetkach nie bedzie. Poza tym jak dzieci urodza sie mniejsze to te ciuszki na 61 cm i tak beda w sam raz za dwa miesiace.
 
Zrobiłam to samo co emwu76 :-)
Kupiłam masę ciuszków na 56 i córcia weszła w nie które z 2 razy a w niektóre wcale :-D
 
:) tzn przesądy do lamusa? ..i to mi się podoba:) ja jeszcze nic nie mam choć oglądam te cudeńka kolorowe....Mój Partner...mówi.."już Cię widzę jak będziesz buszować po sklepach za ciuszkami i zabawkami".....hmmm póki cio to On przymierza się do wózków...hmmm niby przypadkiem a i kolekcję zabawek mamy już pokaźną...choć narazie sam sie nimi bawi...hihih
 
Ha ha . Z tym rozmiarem to roznie. Ja juz nigdy nie kupie spioszkow w rozmiarze 56. :) Przed pierwsza ciaza takie wlasnie pokupowalam. Dwie pary nawet 54 (tak na start :) ) a moj synus urodzil sie 4,600 kg i 61 cm dlugi :)

Spiochy poszly odrazu w spadek razem z metkami :). Nawet nozek nie mogl wyprostowac :). Jesli kupicie wieksze spiochy na 62 min to zawsze mozna ubrac na nie skarpetki. Nie beda sie wtedy nogaweczki na nozkach zsuwaly . Rekawki mozna zawinac i to dzidzi nie przeszkadza. To i tak zima wiec za cieplo w spioszkach i skarpetkach nie bedzie. Poza tym jak dzieci urodza sie mniejsze to te ciuszki na 61 cm i tak beda w sam raz za dwa miesiace.

Mi to tam pika bo te ciuszki z 56 dostał Dzidziuś w spadku po siostrzeńcu od Mojego, więc kasy na to nie wydałam i wrócą ciuszki do nich spowrotem co by mieli kiedy chcieliby drugą dzidzię:-) Ale dużo mam większych ubranek, więc jaki by się urodził Dzidź to będzie miał odpowiednie ubranka przygotowane:-)
 
No jasne. Darowanemu koniowi w zeby sie nie zaglada :).

Pisalam raczej do tych , ktore musza wydac pieniazki (niemale) na ciuszki , ktore beda nieuzyteczne lub tylko na tydzien. :).
 
reklama
Do góry