reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudeńka dla naszych Pociech:)

reklama
Jej cudne te ciuszki:happy:
Ja też już powstrzymac się nie mogę, ale niestety muszę:-(
Narazie mamy inne wydatki, a wyprawkę zaczniemy kompletowac troszkę poźniej.
Ale już doczekac sie nie mogę, to chyba najpiękniejsze zajęcie pod słońcem:tak:
 
Najbardziej natomiast martwi mnie inny fakt. Mieszkamy tu w Irlandii ale budujemy dom w Polsce. W Polsce jestesmy co miesiac na 4 dni a w kazde swieta czy wakacje wpadamy na okolo 2 tygodnie . Tak wiec - dwa pokoiki dzieciece trzeba przygotowac :eek:.
Dwa lozeczka, dwa krzeselka do karmienia, dwa kojce, dwie wanienki, podwojne kosmetki, podgrzewacze, i tym podobne.
Na szczescie tylko jeden wozek bo i tak z nim bedziemy podrozowac.

Witam wiec w klubie. U nas podobnie. Tez urzadzanie dwoch miejsc.Tutaj w UK domku, a mieszkanka w Polsce. Podczas 9- miesiecznego macierzynskiego, jak i pozniej chcialabym czesciej niz dotychczas bywac w Polsce.Tam akurat jestesmy w trakcie remontu.... robimy wlasnie pokoik dla Dzidziusia..:-) Podwojna przyjemnosc ale wiadomo ze koszta rowniez.:sorry:
 
wow:szok: już garderobe dla maleństw zbieracie, no i super!!!

ja po Antosiu kilka ubranek mam ale to typowo chłopiece. Nic nie zbierałam, wszystko oddawałam lub sprzedawałam bo nie planowałam szybko drugiego dziecka;-)
Z drugiej strony może to i dobrze;-) Nowa dzidzia- nowa szafa:tak:
A poza tym teraz i na lumpeksach tyle cudnych ubranek jest, że nie trzeba bardzo sie wykosztować, żeby fajnie dzidzie ubrać.

Ja mam właśnie z ciuszkolandów bo są tam śliczne ubranka a jak wiadomo Maleństwa szybko z nich wyrosną. Jedynie ubranka jakie jutro tutaj zapodam są z normalnego sklepu. Tzn. parę par skarpet, czapeczki, niedrapki, paputki:-)
 
Mi koleżanka z anglii przywiozła ubranka po synku.
śliczne zrobie zdjęcia i wkleję :-)
Tylko jak będzie dziewczynka to będzie śmiesznie :-)
 
Dziewczyny przesliczne ciuszki !!!!
Ja juz tez zaczełąm znosic do domku i składowac ! A co mi tam !!!!! Sie oprzec nie moglam ! Zaliczyłam kilka lumpeksów ! NO i wyszperałam haaa ! Jutro wkleje fotki bo cos dzis nie mam weny:) I sie tez pochwale ,
 
Ja dostałam wór ubranek po siostrzeńcu od Partnera. Ładne:) Ale segregację zrobiłam bo niektóre są za duże i nadają się gdy Maleństwo ma kilka ładnych miechów:) Jedynie zostało mi dokupić w swoim czasie rajstopki bo to w końcu zima będzie i bodziaki z długim rękawkiem:)
 
Cześć Dziewczynki, piękne macie ciuszki dla maleństw. ja jeszcze nic nie zakupiłam chcę najpierw wyremontować i urządzić w sierpniu pokoik dla maleństwa a potem zacznę kupować. Jaki rozmiar kupujecie jako pierwszy na niemowlaczka 56 czy 62? Pozdrawiam:-)
 
Cześć Dziewczynki, piękne macie ciuszki dla maleństw. ja jeszcze nic nie zakupiłam chcę najpierw wyremontować i urządzić w sierpniu pokoik dla maleństwa a potem zacznę kupować. Jaki rozmiar kupujecie jako pierwszy na niemowlaczka 56 czy 62? Pozdrawiam:-)

hmmm ja pisałam wczesniej że wyprawke proponuje tak do wzrostu 72 kupować. A rozmiar jako pierwszy to zalezy od wielkości dziecka, jak sie Antos urodził3kg to te na 52 były za duże:-D ale za miesiac te 62 również:-D dla dziecka z waga średnia około 3,5 kg to rozmiar 56 jest dobry!
 
reklama
Ja mam najmniejszy 56:) No i dużo ubranek większych, ale te większe (ponad 64) schowałam do innego worka:) Bo będą na później potrzebne.
 
Do góry