reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudeńka dla naszych Pociech:)

Dziewczyny ale macie juz tych ubranek !!!!! Wszystkie piekne ,ja powolutku tez zaczynam sie rozgladac juz za wyprawka.....Po Patryku nic nie mam ,wszystko posprzedawalam albo porozdawalam .....A zreszta zakupy to sama radosc ubierac dzidziusia :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mnie już skręca żeby coś kupić:)) Bo ja okazji do kupienia nie miałam, te ubranka z fot albo moja mama kupiła albo mama Partnera.
 
Normalnie w szoku jestem:szok: już ubranka kupujecie?? no ale może to ja teraz taka już spokojniejsza przy kolejnym dziecku.
Aska ja podobnie jak i Ty nic po Antosiu nie mam, nie zbieram rzeczy, poodawałam, teraz wsyztskiego wszędzie pełno jest.

Co do kupowania ubranek ważne abyście zwracały uwage zeby nic sie na pleckach nie zapinało bo maluszkowi w takich ciuszkach bardzo niewygonie jest, no i największym wynalazkiem oczywiście okazały sie body:tak:
 
Co do kupowania ubranek ważne abyście zwracały uwage zeby nic sie na pleckach nie zapinało bo maluszkowi w takich ciuszkach bardzo niewygonie jest, no i największym wynalazkiem oczywiście okazały sie body:tak:


Masz racje nie dosc ze dzidzia zatrzaski lub guziczki podobijane na pleckach ,okropnie niewygodne to jeszcze wcale takie poreczne do ubierania nie sa !
 
Ja na razie jestem na etapie ciuszkoladów..kiepsko u nas z kasą..ale chociaż parę nowych body kupimy na pewno:-)Mam troszkę ubranek po..siostrzyczce:-)Ma teraz 7 lat:-.)Oby to była dziewczynka!
 
Lilijka :) ja tez lubie zagrzebac jak ja to mowie na "lumpach" tam naprawde mozna znalezc czadowe rzeczy na dzieciaczki :tak:. Ale narazie jeszcze sie nie wybrałam!


Dziewczyny mama moja podsuneła mi super pomysł ,co bym zaczeła sie zaopatrywac powolutku w ciuszki ,i reszte potrzebynch rzeczy i puki pogoda jest to poprała wszystko co by poschło na dworze ,bo prawda jest taka ze nasze dzidziulki urodza sie w zimnie i gdzie suszyc????? Pranie ktore schnie w domu wcale nie pachnie tak ładnie jak te co suszymy na dworze !!!!

Wiec musze zakupic proszek i płyn do płukania dla dzidziusia :tak: i to co zaczene kompletowac prac ,wieszac na dworze ,prasowac i układac w komodzie dla malenstwa !!!!
 
Lilijko popieram ciuchlandy:tak: po pierwsze ubranka dla dzieci są koszmarnie drogie, szybko z nich wyrastają niemowlaki a i tak wszt=ystkie gotować tzreba. Poza tym w większości na ciuchach rzeczy dla takich maluszków są niezniszczone bo i te dzieciaki nie mają kiedy zniszczyć.
Z doświadczenia powiem, żebyście od razu kompletowały ubranka tak do 74 cm bo jak dzidzia maciutka, szybko rośnie i my młode mamusie na zakupki już tyle czasu nie będziemy miały. Tzreba sie zaopatrzyć przynajmniej na pierwsze 3 miesiące.
 
Lilijka :) ja tez lubie zagrzebac jak ja to mowie na "lumpach" tam naprawde mozna znalezc czadowe rzeczy na dzieciaczki :tak:. Ale narazie jeszcze sie nie wybrałam!


Dziewczyny mama moja podsuneła mi super pomysł ,co bym zaczeła sie zaopatrywac powolutku w ciuszki ,i reszte potrzebynch rzeczy i puki pogoda jest to poprała wszystko co by poschło na dworze ,bo prawda jest taka ze nasze dzidziulki urodza sie w zimnie i gdzie suszyc????? Pranie ktore schnie w domu wcale nie pachnie tak ładnie jak te co suszymy na dworze !!!!

Wiec musze zakupic proszek i płyn do płukania dla dzidziusia :tak: i to co zaczene kompletowac prac ,wieszac na dworze ,prasowac i układac w komodzie dla malenstwa !!!!

Ja te moje ubranka też mam z ciuszkolandów bo tam są piękne te ubranka i nie zniszczone w zasadzie bo co taki Szkrabik może zniszczyć:-) Ale w zwykłym sklepie też jakieś nowe ubranka będą kupować. Prawda jednak taka, że dzieci w pierwszym roku tak rosną, że masakra:-) Lepiej mieć mniej ciuszków niż za dużo, ale jak się tu oprzeć:confused2:
 
Ja tak sobie poczytałam i też 1ną bluzeczkę kupiłam.
Jak to któraś tu mądrze napisała ryzyko w ciąży zawsze jest a przecież nie mogę zacząć przesądami się przejmować.
Zresztą jestem optymistką i mam nadzieję, że będzie oki :-)
Pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Nie słuchając przesądów ani głosu rozsądku krzyczącego "jeszcze tyyyle czasu" poszłam i kupiłam:

ciuszki1.jpg


ciuszki2.jpg


ciuszki3.jpg


ciuszki4.jpg


ciuszki5.jpg




a z okazji, że dobre wieści rozchodzą się szybko - dostałam też te cudeńka:

dydusie.jpg


ciuszki6.jpg


Przecudowne te malutkie rzeczy!!!!:-)
 
Do góry