reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudeńka dla naszych Pociech:)

G

Georgina

Gość
Założyłam taki wątek, ponieważ podobny widziałam przypadkiem na jakimś forum i bardzo mi się spodobał:-) Możemy tu wklejać ubranka dla naszych Pociech:-) Ja już kilka mam bo mama mojego Partnera po prostu z wielkiej radości, że będzie babcią kupiła troszkę;-) Na razie może za wcześnie, ale z każdym miesiącem ubranek będzie przybywało (ubranka czy inne rzeczy dla Szkrabików).
Wklejajcie Dziewczyny i chwalcie się:-) Dla mnie to wielka frajda!!:tak:
 
reklama
No no no Georgiasporo juz tego masz....ja mamtylko zabke,ktora dostalam od kolezanki na MOJE urodziny
 

Załączniki

  • 26052009108.jpg
    26052009108.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 129
Dziewczynki, super ubranka:D Ja mam jeszcze kilka, ale później wkleję:) Mama Mojego Faceta i moja szalały swego czasu, ale teraz jest już spokój. Ale korci mnie by znów cosik kupić:p:p Takie wspaniałe są te małe ubranka:)
 
Mnie tylko przerażają te przesądy :-D Niby głupota i się w to nie wierzy, ale jednak, jest chwila zastanowienia przed podejściem do kasy :D :-)
 
Cudny temacik :-)
Macie przepiękne ubranka dziewczynki, dzidzie będą jak na wybiegu wyglądać :-)
Ja się boję, boję się strasznie, panicznie, boję się jak nigdy w życiu. Przy moich dzieciaczkach w 6 mieś to miałam wyprawkę, łóżeczko skręcone, wszystko wyprane i w woreczkach popakowane na nich czekało.
Teraz jest strasznie, każdego dnia się boję o moją dzidzię.
Ciąża wysokiego ryzyka prowadzona w klinice patologii, kupa lekarzy i w tym wszystkim ja i moje maleństwo.
Głupie przesądy ale ja nie kupuje :-(
a ostatnio widziałam takie piękne skarpeteczki z uszami :-) hihi
 
Super temat :-)
ja jeszcze jako takich ubranek nie mam. Jedyna rzecz jaka czeka na maleństwo to są malutkie buciczki ponieważ jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży zakupiłam je i wręczyłam mojemu mężowi razem z testem ciążowym :-)
 
Cudny temacik :-)
Macie przepiękne ubranka dziewczynki, dzidzie będą jak na wybiegu wyglądać :-)
Ja się boję, boję się strasznie, panicznie, boję się jak nigdy w życiu. Przy moich dzieciaczkach w 6 mieś to miałam wyprawkę, łóżeczko skręcone, wszystko wyprane i w woreczkach popakowane na nich czekało.
Teraz jest strasznie, każdego dnia się boję o moją dzidzię.
Ciąża wysokiego ryzyka prowadzona w klinice patologii, kupa lekarzy i w tym wszystkim ja i moje maleństwo.
Głupie przesądy ale ja nie kupuje :-(
a ostatnio widziałam takie piękne skarpeteczki z uszami :-) hihi

Moje zdanie jest takie, że owszem, nie ma co wariować, ale jak już się ma ubranka to nic w tym złego bo zdrowie a przesądy nie ma nic wspólnego. No takie jest moje zdanie. Ciąża ogólnie stwarza ryzyko sama w sobie, ale trzeba o siebie dbać, uważać na siebie a będzie ok:-) Ja mam te ubranka głęboko w szafie i czekają:-)
Kolejna sprawa, że wiele Kobietek ma ubranka po poprzednich Pociechach i nie myślą o przesądach bo nie ma się czym na zapas stresować:tak:
 
reklama
Do góry