reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudowne uczucie - ruchy maleństwa

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kasia to zazdroszczę,że córcia nie sprawia Ci ruchami bółu. Mnie tak strasznie boli wszytko jak tak buszuje, że prawie łzy lecą same z oczu.
 
reklama
ja pisałam jakiś czas temu, że mała coś ucichła, ale dupa, znów szaleje :sorry2: ale mnie Jej ruchy tez nie bolą, czasem tylko coś mnie zakuje tak nisko przy pęcherzu ;-)
 
u mnie ruchy dziecka stały się jeszcze bardziej delikatne, także przypominają śmieszne wewnętrzne łaskotanie :-D
i bardzo je teraz lubię:tak:
 
Moja po wczorajszym leniuchowaniu dzisiaj nadrabia bardzo bardzo szaleje. I czuję ją bardzo niziutko.
 
to bardziej rozpychanie niż kopniaki nie dziwię się miejsca tam już raczej nie ma. No i bardzo dobrze może to go zmobilizuje to wyjścia. Będzie mi tego brakowało.
 
Jak z ruchami waszych dzieciaczków? Ja sie troche zaczynam martwic bo moja mała coraz rzadziej sie rusza.
 
z moją małą różnie bywa, wczoraj sporo się ruszała, a dzis troche jest leniwa, rano bardziej ją czułam niz teraz np no i robi mi się taka twarda kulka i nie wiem czy to Ona się tak wypycha czy co ... :sorry2:
 
moja szaleje dalej bardzo mocno się rozpycha aż wczoraj ginek był zdziwiony że taka mocna jest :)
 
reklama
u mnie różnie.
w niedzielę było średnio, w poniedziałek dostałam ataku paniki i pobiegłam zrobić prywatne ktg;
mój Młody jest od początku nie nadmiernie ruchliwy i powinnam być przyzwyczajona do takich akcji, ale w poniedziałek to było przegięcie.
oczywiście jak tylko mi założyli pasy do ktg to dostał głupawki.
teraz dzieci mają prawo być mniej ruchliwe, bo mają mało miejsca.
w zasadzie bardziej naturalne są taki zachowania jak opisuje Mamajakty - robi się jakaś wypukłość w określonym miejscu - maleństwo wypina plecki, albo dupkę, przesunie nogę.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry