reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Cudowne" zapłodnienie czyli nietypowe zapłodnienia

Merlinka, bez obrazy, ale sama się prosisz. Piszesz, że wzięłaś tabletkę po, a nie wiedziałaś, co to jest. Nawet jeśli lekarz Ci tego nie wyjaśnił, to chyba do każdego leku jest dołączona ulotka, która nie służy obciążeniu pudełka, żeby nie odleciało, tylko zawsze warto ją przeczytać!
 
reklama
Powiem tak - miałam 15 lat i też wierzyłam w takie bajki, tylko że ja miałam pecha bo nie miałam neta i nie miałam się kogo zapytać. Ty możesz zapytać a to nie głupota tylko twoje prawo. Nie wiedza o pewnych rzeczach to nic strasznego tylko zanim zaczyna sie pewnien okres w życiu powinno sie do tego dobrze przygotować ( wizyta PRZED u lekarza tabletki itp) Teoretycznie idzie zajść w ten sposób w ciąże ale praktycznie masz większą szanse traficz w totka milion 3 soboty podrząd. Co do wcześniejszego to stosunek przerywany to nie metoda antykoncepcyjna tylko dbanie o higiene - ale owszem idzie zajść w ten sposób w ciąże bo plemniki wydzielają się nie tylko podczas erekcji ale i przez cały stosunek.
merlinka mam nadzieje że co niektóre osoby nie zniechęcą cię do pytania bo pytać zawsze można. Nie ma złych pytań są tylko złe odpowiedzi.
 
Do góry