reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cukrzyca ciążowa

jedzenie jak jedzenie, ale cholera jasna ja jak wstaję to musze wypić ze dwie szklanki wody tak mnie suszy....a poza tym odkąd jestem w ciązy to naprawdę słabnę jak dwie godziny nie zjem nic :(....bez ciąży to ja i do 18.00 nie jadłam...ale teraz to inna historia.........to dlaczego ja muszę aż 75 ml wciągnąć...i dwie godziny czekać.....i nie wiadomo czy wracać do domu czy się błąkać po mieście......a do d...... z tym wszystkim...
 
reklama
Aga mnie też to wkurza bo będe musiała tam siedzieć 2h :p :p :p :p ja mam zamiar załatwić to wsześnie rano ok 7.oo wtedy jeszcze jest wszystko pozamykane!! nie wiem!! na to badanie ide 29 maja! a ty?
 
ej a mi robią obciążenie glukoza tylko raz - znaczy najpierw na czczo a potem piję to świństwo i po godzinie robia mi badanie ( wyniki dostaje po15 minutach) jak jest wszystko OK to już mogę sobie iśc do domu.. badanie mam mieć we wtorek - miałam mieć dziś ale się zapomniałam i rano zupemleczną zjadłam a potem sobie uświadomiłam, że miałam isc na badania :p
 
dziewczyny ja teżmuszę wypic 75 i teżpotem siedzieć dwie godz, nie wyobrażam soebie tego bo jużkiedyś piłam 50 i była ochyda, mało sie nie poż...... okropieństwo :(
a wyniki będę robic1 czerwca - 2 mam wizytę
 
Ej dziewczyny, a co ja mam powiedzieć ::) Robiono mi pełną krzywą cukrową tzn najpierw pobierają krew na czczo, potem piję te 75 g glukozy, za godzinkę wkłucie, znowu godzinka, znowu wkłucie, znowu godzinka i wreszcie ostatnie wkłucie.Całość bite trzy godziny w przychodni bez możliwości wyjścia(tylko do ubikacji) ani też picia czy jedzenia ::)
Ale wytrzymałam :D wziełam ze sobą mężulka , żeby zobaczył jak mnie męczą ;)
 
Adasiu! Straszne to badanie, ja miałam teraz cukier we krwi 72 a norma zaczyna się od 74 i do tego cukier w moczu. Gin mówił, że tak może być i żeb się nie martwić ale ja sama nie wiem...
 
reklama
Margolis cukier masz ok niski a to , że w moczu to czasami może się pojawić.Nie ma się co martwić skoro gin mówi że jest ok :) A ten wynik to na czczo czy po glukozie ?
 
Do góry