reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca w ciąży

reklama
Jesz zdecydowanie za mało i za rzadko.
Z chleba to ja polecam 7 ziaren z Biedronki.

Nie dam rady jeść więcej i częściej jest mi niedobrze i siada mi na żołądek, nie zamierzam się katować i tyć. Ja jestem szczęśliwa z wagi w ciąży bo udało mi się ja zbić, a z małym wszystko w porządku. Wczoraj byłam na połówkowych syn jak talala, wszystkie parametry w normie. Dzisiaj rano o 5 (przebudziłam się) miałam 91 poszłam dalej spać i o 8:30 miałam 83 także dzisiaj cukier w sumie w normie. Wczoraj praktycznie do 17 byłam na jajecznicy i 2 śniadanie jogurt z truskawkami i płatkami owsianymi obiad dopiero zjadłam po 17. Na noc dalej truskawki z garścią migdałów. Także u mnie nie ma aż takiej różnicy w cukrze w zależności od posiłków w ciągu dnia.
 
Nie dam rady jeść więcej i częściej jest mi niedobrze i siada mi na żołądek, nie zamierzam się katować i tyć. Ja jestem szczęśliwa z wagi w ciąży bo udało mi się ja zbić, a z małym wszystko w porządku. Wczoraj byłam na połówkowych syn jak talala, wszystkie parametry w normie. Dzisiaj rano o 5 (przebudziłam się) miałam 91 poszłam dalej spać i o 8:30 miałam 83 także dzisiaj cukier w sumie w normie. Wczoraj praktycznie do 17 byłam na jajecznicy i 2 śniadanie jogurt z truskawkami i płatkami owsianymi obiad dopiero zjadłam po 17. Na noc dalej truskawki z garścią migdałów. Także u mnie nie ma aż takiej różnicy w cukrze w zależności od posiłków w ciągu dnia.
Nikt Ci nie każe się katować i tyć.
Zapytałaś to odpowiedziałam co moim zdaniem możesz robić nie tak.
Więcej się nie wypowiadam. Pozdrawiam ;)
 
Ja jak byłam na ostatniej wizycie w 37tyg. i dostałam skierowanie na CC to lekarka powiedziała mi żebym najlepiej pod koniec 38 tyg. zgłosiła się do szpitala, nie wcześniej bo u dzieci "słodkich mam" później dojrzewają płuca i im później tym lepiej, ja idę we wtorek do szpitala 38+3 no a kiedy zrobią mi CC to już będzie zależało od ilości porodów w danym dniu :-) zdrówka życzę Ennis92 dla Ciebie i synusia.
 
reklama
O matko ;/ wiadomo co jest przyczyną problemu z oddechem ?
Jak Ty się czujesz i trzymasz ?
Wszystko będzie dobrze zobaczysz.
TTN ponoć Link do: Przemijający szybki oddech noworodka – Wikipedia, wolna encyklopedia
Znalazłam na szybko po polsku. To już mu pomału schodzi, jak się urodził to jak płakał to było z daleka słychać jakby był pod wodą. Ale podejrzewają rozwijającą się infekcje płuc więc muszą sprawdzić. Wczoraj po 10h go odlaczyli od tlenu a po 12h od cpap.


Sprawdzilam sobie cukier, od piątku rano bez insuliny, 1h po jedzeniu 158 ale były płatki na melku i tosty. I wczoraj cały dzień normalnie jadłam, tylko metformina więc i tak uważam że jest ok :) nie miałam siły wstać sprawdzić na czczo.
 
Do góry