reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ćwiczymy ;)

Balam sie, ze w tym tygodniu nic mi nie zleci, bo malo cwiczylam i troche zjadlam slodkiego, ale jednak udalo sie. Po kolejnym tygodniu 0.5kg mniej i -1cm mniej w tali i biodrach oraz -3cm pod biustem. :rofl2:

Dzis juz w domu jestem to zaczne cwiczyc wiecej znowu.
Musze powiedziec, ze zapisywanie wynikow bardzo motywuje :)
 
reklama
Uwaga! Chwale sie.
Po miesiacu mam 3 kg mniej :) Juz mieszcze sie w jeansy sprzed ciazy, ale jeszcze mi 1kg zostal do wagi sprzed.
W marcu mam badzieje kolejne ciuchy z szafy wyciagnac :)
 
Jadłam wg przepisów jakie Chodakowska na FB publikuje :) Na co dzien odmawiałam sobie słodyczy, przekąsek i alkoholu, ale od czasu do czasu pozwalałam sobie na coś. Bardziej kaloryczny obiad w środku dnia, kolacja lekka.
Ćwiczyłam zwykle dwa razy dziennie (ale nie zawsze, czasem tylko raz dziennie, a czasem miałam przerwe). Rano ćwiczenia cardio całego ciała, albo cos Chodakowskiej. Wieczorkiem jakieś rozciąganie albo jogę.
 
Halo halo dziewczyny. Jak wam idzie utrata kg? U mnie kiepsko, wprawdzie coś leci w dół ale baaardzo powoli, wiosna tuz tuz a ja się nie mogę zmobilizować do ćwiczeń :(
 
Do góry