reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ćwiczymy ;)

Wczoraj sie pomierzylam i zwazylam i zaczelam :) Zaliczylam Skalpel rano, a wieczorem joge. Dzis trening Primavery i wieczorem znowu rozciaganie.
Po wczoraj czuje miesnie brzucha, choc dosc lagodnie cwiczylam :p
Dietke trzymam i czuje, ze woda schodzi, bo nie jestem juz taka napompowana.

Jak nie bedzie efektow po miesiacu to sie chyba zalamie..
 
reklama
Ja w grudniu odpuściłam ćwiczenia, brak czasu. Kupiłam matę w lidlu i od piątku zaczynam. Chudnąć już nie muszę, ale lepiej się czuję ćwicząc.
 
Po pierwszym tygodniu odchudzania jestem:
1,7kg mniej (woda glownie), 1 cm mniej w biodrach i pod biustem, talia bez zmian.

Czyli lodow dzis nie bedzie :p
 
Świetnie dziewczyny! Oby tak dalej :)
Ja, niestety, nie mogłam się powstrzymać przed zjedzeniem czekoladek i rafaello, ale dziś poćwiczyłam rano pilatesa chwilkę i na kolację robię sobie koktajl :)
 
Basia, kazda ma chwile slabosci ;) Ja mam 1 dzien w tygodniu kiedy sobie na cos pozwalam, np jakies piwo albo slodycz. Oczywiscie bez przesady, ale nie chce sie katowac dieta :)

Mam mniej czasu na cwiczenia w tym tygodniu, ale to 30min mi sie udaje.

Mam nadzieje, ze cos sie uda zrzucic w tym tygodniu..
 
Basia, kazda ma chwile slabosci ;) Ja mam 1 dzien w tygodniu kiedy sobie na cos pozwalam, np jakies piwo albo slodycz. Oczywiscie bez przesady, ale nie chce sie katowac dieta :)

Mam mniej czasu na cwiczenia w tym tygodniu, ale to 30min mi sie udaje.

Mam nadzieje, ze cos sie uda zrzucic w tym tygodniu..
Podziwiam Cię :)
Mnie jest się bardzo trudno oprzeć słodkiemu, robiłam już dni słodyczowe i niesłodyczowe, nawet się to sprawdzało ;) Teraz jem słodkie, jak nie mam się czym zająć. Ale kupiłam wczoraj w lidlu soki przecierowe brokuł+owoce i pietruszka+owoce i powiem Wam całkiem ok. Nie lubię warzywnych, ale te smakują owocami, a w składzie jest oczywiście cukier, ale na dalszym miejscu, więc mam nadzieję, że jest go mniej niż w normalnych/
 
Ja wczoraj dorwałam kilka par spodni sprzed .... 20 lat hehe i we wszystkie wchodzę bez problemu, szok.
Jem ostatnio nie zdrowo a waga leci, pomału, ale jednak. Myślę, że to efekt kp, ale muszę uważać, bo tyje się w dzien a zrzuca miesiąc ech ..
 
reklama
Ja wczoraj dorwałam kilka par spodni sprzed .... 20 lat hehe i we wszystkie wchodzę bez problemu, szok.
Jem ostatnio nie zdrowo a waga leci, pomału, ale jednak. Myślę, że to efekt kp, ale muszę uważać, bo tyje się w dzien a zrzuca miesiąc ech ..
U mnie jakoś tej magii nie widać ;) Nawet odwrotnie - przybrało mi się z 1,5 kg :( Ale mam nadzieję, że jak się cieplej zrobi i będę więcej chodziła, a co dopiero jak wrócę do pracy to się to zmieni.
 
Do góry