reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ćwiczymy ;)

dziewczyny już pisałam do administratorki i jak chcemy zamknięty wątek to na tym określcie się która a ja podam nicki i założymy
 
reklama
Ja :)

Iwonaimaja, przepraszam, mąż był w domu na 10minut jakoś, wyszedł na pocztę i dalej coś załatwia, więc nawet nie miałam jak się wyrwać.
 
trening 28minut plus chyba 8 minut rozgrzewka

a co do diety to jeść co 3,4h drob ryż brązowy makarony dużo warzyw owoce tylko do południa i pić min 2l wody ostatni posiłek 2h przed snem
Ja jem różnie staram się jeść co 3 godziny
Jak mam dłuższą przerwę to zaraz boli mnie głowa i jest mi słabo
co macie na obiad? u mnie dzisiaj kotlet z piersi kurczaka bez panierki z brokułem i ziemniakami na parze zrobione
I mnie pierogi z serem podane z jogurtem naturalnym.
Iwonaimaja - dwa obiady gotujesz czy wszyscy tak jecie? Karmisz piersią? Gdzie tam moi chłopcy by zjedli mięso gotowane czy bez panierki...
Ja gotuje czasami dwa. Dziś opocz pierogów była jeszcze zupa...i poszło wszystko.
dziewczyny już pisałam do administratorki i jak chcemy zamknięty wątek to na tym określcie się która a ja podam nicki i założymy
A czemu chcecie zamknąć?,

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak zamykacie to i ja się piszę (o ile mnie przyjmiecie bo nowa jestem :-p)
Ale ja tam mogę i tu pisać o moich marnych postępach :-) :)
I fajnie jak byśmy pisały właśnie co która jadła bo ja mam straszne problemy ze śniadaniami żeby było zdrowo i żebym się najadła.
Dziś z braku pomysłu miałam na oniad zupę pieczarkową po której za godz byłam głodna :confused:
 
reklama
I ja :)

U mnie też jedzą i w przedszkolu i w szkole, ale w domu zawsze muszę mieć obiad, bo zwłaszcza starszy, je drugi obiad bez problemu.

Ja diety jako takiej nie mam, staram się jeść nie więcej niż 2000 kcal, bo jak nie karmiłam i się odchudzałam to jadłam 1500 kcal. Zobaczę, jak na tym będę chudła, jeśli marnie to zmniejszę ilość kalorii, ale nie chcę zbyt drastycznie znowu, bo karmię.

Dziś zjadłam 2 grzanki z chleba razowego + herbata.
Teraz wypiłam kawę Inkę z mlekiem + 3 cukierki mussli.

Szacuję, że:
2 grzanki - 200 kcal, bo jedna kromka razowa ma ok 50
masło - 50 kcal
2 plasterki sera - 100 kcal
herbata - 100 kcal ( bo z dzbanka, z cukrem i herbatą malinową granulowaną, wiem, sam syf :/)

kawa z mlekiem - 60 kcal
3 cukierki - 120 kcal

450 kcal + 180 kcal = 630 kcal

2 posiłki już były, teraz będzie obiad ok 14-15. Nie zawsze mam równe trzy godziny między, bo każdy dzień jest inny.

sporo, bo zjadłam na śniadanie w grzankach 4 kromki, na ogół jem trzy. Dam radę. Teraz idę na długi spacer.

( kcal są podawane orientacyjnie, z pamięci, mam magiczną książeczkę, do której sięgam, jak czegoś nie pamiętam) :)
 
Do góry