reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ćwiczymy ;)

Witajcie, ja wczoraj zjadłam przez dzień ok 1700kalori i ćwiczyłam taka gimnastykę która sama sobie wymyśliłam ok 30 minut. Czułam się troche głodna i najchętniej to czekoladę albo jakiegoś batona bym wsunela ale dałam radę:_)

Jest na telefon super aplikacja na której można liczyć kalorie, związki odżywcze, myfitnesspal

Napisane na Nexus 7 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Byłam dzisiaj na zumbie,ale średnio mi to podpasowało,umordowałam się,a nie czułam się poćwiczona.instruktorka mi nie przypadła do gustu,rok temu chodziłam i była super babka ;-/////
 
Ja dzis tylko spacer z 5kg obciazeniem zaliczylam - maly w chuscie. Na nic innego czasu nie mialam.. Gdybym tylko miala z kim dziecko zostawic to bym do przerwanych treningow wrocila a tak.. :( Maz dopiero teraz do domu wrocil (o 2200)..

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie ma co podziwiać ciężko mi dlatego robię to codziennie bo jak zrobię przerwę to może trwać dłużej

Przebieglam 5km z niunia w wózku w sumie to ostatni kilometr to już szybszy spacer

A jak przyszłam do domu to całą czekoladę zjadłam
 

Załączniki

  • 20161028_120759.jpg
    20161028_120759.jpg
    786,7 KB · Wyświetleń: 73
reklama
Do góry