reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czego boją się nasze dzieci i inne dziwne sprawy

reklama
u nas strachy są przejściowe
Adaś bał sie najpierw odkurzacza, a teraz asystuje dzielnie przy sprzątaniu
później była suszarka, teraz zaśmiewa się, jak ją włączam
potem drukarka, ale nią był raczej zafascynowany

a teraz boi się i tu UWAGA!! "małego głoda" z reklamy danio -  tego, co jest na hipnozie
A. już 3 razy uciekł z pokoju z piskiem, jak była ta reklama, a dzis trzymalam go na rękach, żeby sie upewnic i wlazl mi prawie na głowę i tak mnie mocno trzymał za szyję. Och, co w tej małej główce sie dzieje, niepojęte..
 
Krystian nie pokazuje na razie jawnie strachu tylko czuje respekt, do niektórych przedmiotów, np. do odkurzacza nie podchodzi choć widzę że go korci ::).
A raz oglądał reklamę na której jest taka duża zarazka albo coś, chyba domestosa i biedny miał taką minę :-[, ale nie uciekł.
 
Moja żabka boi sie kiedy rozbijam kotlety,dziwne bo dawniej lubila kiedy stukałam i robilam dużo halasu.A odkurzacz to cudowny pojazd który huczy buczy i jeździ.
 
Ida jadła sobie ziemniaki z miski przyklenej do stołu. Próbowała ją oderwać, ale się dobrze przyssała (miska, nie Ida ;) ). Tak się szarpała, aż miska oderwała się z głośnym cmoknięciem, a Ida podkówkę i w ryk ;D tak się przestraszyła ;)
 
Krystian już się nie boi odkurzacza teraz za nim biega i mi wyłącza ::).
Za to boi się sokowirówki
 
reklama
Kuba suszarkę i odkurzacz bardzo lubi. Rurki od odkurzacza sam z szafy wiecznie wyciąga i oczywiście chce próbować jak smakują.
Ostatnio wystraszył sie odgłosów rozwijania szerokiej taśmy klejącej. Czasmi boi się psa teściów, ale czasem są bardzo blisko siebie i jest ok.


 
Do góry