reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Czekamy na wynik

Klaudia8896

Zaciekawiona BB
Mam pewien problem 21 dni temu miałam inseminacje trzy pecherzyki pękły ajeden bardzo mały i właśnie ten jeden urósł dopiero teraz dostałam zastrzyk z ovitrelle a dziś zrobiłam bete i wyszło ponad ponad 100 nie wiem czy to ten zastrzyk czy ciąża po inseminacji bo wyniku inseminacji jeszcze nke znam , dodam jeszcze że jeśli pękł mi pęcherzyk to dziś wieczorem wtedy czułam okropne kłucie w praeym jajniku a betę robiłam o 8 rano ,jeszcze rano pojawiło sie plamienie ale już ustało.

Załączniki

• Screenshot_20210318-154905_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20210318-154905_Samsung Internet.jpg
    137,8 KB · Wyświetleń: 3 318
reklama

jasani

Fanka BB :)
Ale zaraz zaraz, 3 tygodnie temu miałas inseminację i nie znasz jej wyniku? Jak to? Nie robiłaś wcześniej bety? I po co w ogóle ten zastrzyk z ovitrelle. Wynik bety na bank jest po zastrzyku. I jeżeli nie robiłas testu ani bety po inseminacji to raczej się nie udała.

izzy_j

Fanka BB :)
Przepraszam, ale nic nie rozumiem z tej wypowiedzi. To kiedy ta inseminacja w końcu była? 3 tyg temu a dziś pęcherzyk pękł, to wybacz ale to się kupy nie trzyma. BHCG może się po zastrzyku z Ovitrelle utrzymywać i do 11 dni więc początkowo wynik może być wyższy. Może uporządkuj fakty to łatwiej będzie się ustosunkować.

PatPatPat

Moderator
Członek załogi
Kiedy zrobiłaś zastrzyk?
Byłaś na monitoringu że wiesz że ten trzeci urósł?

reklama
Do góry