• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Czekolada...

reklama
ja ze względu na cukrzyce nie moge jeść czekolady ale jak tylko urodze to zjem chyba tabliczke milki !!!! a jak sie karmi piersią to można jeść czekolade???
 
trzeba ostrożnie z czekoladą bo dziecko może być uczulone na mleko pozatym jak ma kolki to czekolada może pogorszyć je :-(
tak więc wszystko z umiarem i tabliczka to za dużo na początek ale kostka lub dwie i obserwacja dziecka a nie powinno zaszkodzić.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry