Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
ja ze względu na cukrzyce nie moge jeść czekolady ale jak tylko urodze to zjem chyba tabliczke milki !!!! a jak sie karmi piersią to można jeść czekolade???
trzeba ostrożnie z czekoladą bo dziecko może być uczulone na mleko pozatym jak ma kolki to czekolada może pogorszyć je :-(
tak więc wszystko z umiarem i tabliczka to za dużo na początek ale kostka lub dwie i obserwacja dziecka a nie powinno zaszkodzić.