reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czemu nas tak mało?

EWA22

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Maj 2005
Postów
199
Cześć dziewczyny. Jetem tu nowa i dopiero wchodzę w świat tutaj panujacy. Bardzo mi się spodobało to forum...tylko czemu tak mało nas jest na forum listopadowym. Ja mam termin na 28 listopada i z przyjemnością wymieniłabym swoje wrazenia z jakąś z przyszłych mam będących w tym samym momencie ciąży. Jestem z woj. Wielkopolskiego - od niedawna ...dopiero od 3 msc. Pozdrawiam serdecznie Was i Wasze dzidzie!!!Buziaczki :)
 
reklama
To fakt, nasze listopadowe forum jakieś takie niemrawe ;D
Ale może się rozrusza:)
A ty masz chyba najmłodsze Maleństwo z listopadowych, gratulacje :laugh:
 
czesc EWA22 !
fajnie że do nas dołączyłaś.. Chyba rzeczywiście Twoje malenstwo jest najmłodsze.. a jak dobrze patrzę to nasze z Klementynką najstarsze :) Pozdrowionka i zaglądaj czesto.
 
I te nasze to jakby bliźniaki :)

mam usg pod koniec czerwca, to może zobaczę co tam ma między nóżkami :)
cammi - ty wolisz chłopca czy dziewczynkę ?
 
Hej! macie racje chyba mam najmłodszą dzidzię jeśli chodzi o listopad. A moze nawet urodzi sie w grudniu bo z tym wyznaczonym terminem to różnie bywa - wtedy będzie tak jak ja i jego tatuś z grudnia hihihi - fajnie by było. W kazdym bądź razie nie mogę się doczekać kiedy moje maleństwo przyjdzie na świat!-Wy pewnie zresztą też. Wszystko oddałabym żeby było zdrowe i silniutkie!!!!Mam nadzieje ze nasze listopadowe forum się ożywi i ujawni się więcej mamusiów z listopada. Ja sama na tą stronę trafiłam dopiero teraz i przez przypadek. Bo szukałam ciekawych stron o ciąży i ta wg. mnie jest bardzo fajna. Pozdrowionka ;-)
 
Klementynko! ja to chciałbym dziewczynkę ale cos czuję ze bedzie chłopak a niech bedzie... też się bede cieszyc.. ja mam usg 13 czerwca i mam nadzieję juz sie dowiedzieć bo łatwiej mi bedzie zwracać sie do maluszka.. jak byłam w 11 tygodniu to pieknie sie nam pokazywał z całą zawartością między nóżkami i pan gin stwierdził że widac chłopca ale żebym sie zupelnie nie sugerowała tym co mówi bo to jeszcze za wcześnie.. ja sie oczywiście zaczęłam sugerować.. :) A ty jak myślisz co tam u Ciebie w środku siedzi?
 
Ja też bym chciała dziewczynkę, ale pewno będzie chłopak, ale to zależy od dnia -- w nieparzyste wydaje mi się ze to Mały, w parzyste, ze Mała. Rodzina jest podzielona, panowie chcą chłopaka, my z córeczką - dziewczynkę. Moze ja sobie to usg przyspieszę? A mój mąż nie chce wiedzieć, woli niespodziankę, tyle że i tak ktoś się pewno niechcący wygada :)
 
Tez mysle o tym czy to ON czy ONA ale jestem pewna ze juz KOCHAM KRUSZYNKE ktora rosnie we mnie i modle sie zeby ten moj niesforny brzusio przestal bolec bo nie usmiecha mi sie spedzac ciazy w szpitalu.Przypuszczam ze ta zagadke rozwiaze USG 2lipca.
 
To że kocham, to oczywiste, i tak naprawdę najważniejsze żeby było zdrowe.... Ale pomarzyć o dziewuszce zawsze można ;)
A kocham najbardziej jak kopie
 
reklama
Hej hej, mnie tez sie marzy dziewczatko ale z drugiej strony jak my wszystkie mysle sobie byle bylo zdrowe i cale:) Poza tym uznalismy z Mezem ze oboje chcemy miec niespodzianke wiec nie bedziemy zagladac miedzy nozki (jak sie da bo slyszalam ze czasem Maly Czlowiek rozlozy sie tak szeroko ze nijak nie mozna nie zauwazyc coz tam sie chowa)
Tak czy inaczej wreszcie mnie wybrzusza!!!!
 
Do góry