reklama

Czemu tu tak cicho?

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2005' rozpoczęty przez klementynka, 23 Marzec 2005.

1. klementynka

klementynka Fanka BB :)

Samotnie mi trochę....
    czy wy też chciałybyście żeby czas szybciej płynął??

2. ewa27

ewa27 Początkująca w BB

Nawet nie wiesz jak bym chciała Klementynko, żeby czas szybciej płynął. Jak pomyślę sobie, że jeszcze tyle miesięcy zostało do końca to słabo mi się robi. ;) Pozdrowionka :)

3. reklama
  4. ewa27

ewa27 Początkująca w BB

A propos samotności to nie ma nic gorszego i jeśli cię to pocieszy to ja także czuję się samotna :(

5. klementynka

A teraz mi przyszło do głowy, że nie powinnyśmy się czuć samotnie, no bo mamy w środku istotkę, ale cały problem polega na tym, że ta istotka jakś mi sięna razie nierealna wydaje... takie małe 11 mm... żeby chociaż kopało, nie?

6. ania_kc

ania_kc Zaciekawiona BB

dziewczyny! głowy do góry :)
    zbliżają się święta, więc załapiecie na pewno trochę energii i pewnie towarzystwa będziecie miały tyle, że aż Wam sie odechce ;)
    szkoda że zawsze się tęskni za tym czego akurat brak.... no cóż, nie ma się co za dużo smucić żeby nasze ziarenka sie od nas nie pozarażały.... hihi
    tym czasem trzymajcie się dzielnie i ciepło
    trzymam kciuki by czzas płynął nam szybciej ;)

7. klementynka

Szczerze mówiąc to chodziło mi o samotność na tym topiku, bo w domu to samotnie mi nie jest, ale dzieki Aniu za zastrzyk optymizmu :D
    wesołych ci świąt!!

8. ania_kc

ania_kc Zaciekawiona BB

:laugh: hihi
    ale gapa ze mnie :laugh:
    pozdrowienia

9. izuskak1

izuskak1 Początkująca w BB

Droga Klementynko!
    Jak udało ci się zrobić ten suwaczek ile czasu zostalo do dkonca ciaży?Bylabym wdzieczna za porade, poniewaz bardzo mi sie to podoba, ale nie wiem jak to zrobić ;)

10. reklama
  11. klementynka

Droga izusko,
    wejdź na stronę www.tickerfactory.com i tam jest opisane wszystko, co prawda po angielsku, ale mam nadzieję że to nie problem?

12. Naturella

Naturella Fanka BB :)

Zgłasza sie przyszła listopadowa mama:) Termin na 26 listopada.

Poleć forum