reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

hej ☺ jestemtu nowa i termin rrównie mam na czerwiec dokładniena 12... Mam jednak nadzieję ze dotrwamy do czerwca bo od 2 tyg. Twardnieje mi brzuch i llekarz zalecił dużo odpoczywać. ...Dzidzia juz nawet główka w dół się ułożyła. .. czy Wy też zazywacie luteine , magnez i nosie?
Tak ja luteina,nospa,difergan.......a wylezec ciezko,wszystko boli.....ale jak trzeba to trzeba.....
 
reklama
Tak ja luteina,nospa,difergan.......a wylezec ciezko,wszystko boli.....ale jak trzeba to trzeba.....

No dokładnie bardzo ciężko. Ide w poniedziałek na wizytę i mam nadzięję,że przynajmniej mi sie szyjka nie skraca i że będe musiała sie tylko oszczedzac a nie tylko lezec
 
Witajcie, nazywam się Zuzia i jestem mamą prawie 3 letniego malucha. Jestem studentką 2 roku studiów mgr fizjoterapia. Mam do napisania pracę dyplomową na temat kobiet w ciąży i czynników środowiskowych. Wiem, ze parę osób znalazło błędy w ankiecie jednak taką wersję zaakceptowała moja szkoła i nie mogę jej zmienić. Czy mogłabym Was prosić drogie mamy o pomoc i wypełnienie tej krótkiej ankiety?
Bardzo mi to pomoże.

Link do: Kobiety w ciąży i wpływ czynników środowiskowych na rozwój płodu - ankieta z Ankietka.pl

Życzę Wam wszystkiego najlepszego na całą ciąże i bezbolesnego rozwiązania
Za każdą wypełnioną ankietę jestem Wam ogromnie wdzięczna.
 
No dokładnie bardzo ciężko. Ide w poniedziałek na wizytę i mam nadzięję,że przynajmniej mi sie szyjka nie skraca i że będe musiała sie tylko oszczedzac a nie tylko lezec
Ja tez licze na poprawe zeebym mogla choc jako tako funkcjonowac w domciu ,skad jestes? Ja z malego miasta pochodze a tu wiecej dziewczyn widze warszawa i okolice ...
 
Ja tez licze na poprawe zeebym mogla choc jako tako funkcjonowac w domciu ,skad jestes? Ja z malego miasta pochodze a tu wiecej dziewczyn widze warszawa i okolice ...


Ja akurat z poludnia bo z Bochni kolo Krk. A Ty? Zeby przynajmniej wytrwac szczesliwie jak najdluzej bo Dzidzia jeszcze malutka jest. Dopiero 25 tydzien wiec ms jeszcze czas. A juz myslalam po wszystkich problemach na poczatky chociaz terax bedzie lepiej ze nie bede sie martwic no ale widze ze ciaza to ciagly niepokoj
 
Elianna to może kup lekki głęboki a później porządną parasolkę. Moja parasolka waży mniej niż córka a ją muszę znosić. W bagażniku zajmuje mało miejsca i nie jest tak źle.

To niby ma sens, ale jeśli do bagażnika mi się nie zmieszczą nawet same koła, to będę uwiązana z dzieckiem, aż ta podrośnie.... Ja coś czuję, ze bez zmiany samochodu sie jednak nie obejdzie...
 
Ja akurat z poludnia bo z Bochni kolo Krk. A Ty? Zeby przynajmniej wytrwac szczesliwie jak najdluzej bo Dzidzia jeszcze malutka jest. Dopiero 25 tydzien wiec ms jeszcze czas. A juz myslalam po wszystkich problemach na poczatky chociaz terax bedzie lepiej ze nie bede sie martwic no ale widze ze ciaza to ciagly niepokoj
Ja wielkopolska..okolice Kalisza ...24t zaczynam.....ja mam nadzieje choc do 32dotrwac.....
 
Elianna możesz kupić wózek ktory się składa jak parasolka, zajmuje najmniej miejsca ale jest też dużo sztywniejszy niż te na pompowanych kołach. Jednak te na pompowanych kołach są bardzo ciężkie. Ja mam po synu Jedo Fyn i mimo że dla dziecka super wygodny to zajmuje strasznie dużo miejsca i jest ciężki. Mamy dwa samochodu, jeden normalne kombi, a drugi malutki wielkości pudełka zapałek do miasta (Renault Twingo). Wyczaiłam na olx za 200 zł (!) w bardzo dobrym stanie wózek 3w1 Chicco Enjoy - wygoogluj sobie. Kupiłam go jako ten drugi do auta, idealnie się mieści w moim mikro bagażniku. W tym stylu są też wózki Peg Perego Pliko P3.

Beata, Endzi ja też leżę już 5 tygodni... Z tym że w moim przypadku nie ma kłopotu z szyjką a z łożyskiem przodującym. Musze leżeć aby nie dopuścić do przedwczesnego skracania się szyjki i odklejenia łożyska. No i będę miała niestety cc w 37 tc czyli w połowie maja. Jest jeszcze cień szansy, że łożysko się podniesie, ale zdarza się to bardzo rzadko. U mnie jest problem dodatkowy w postaci 2,5 letniego synka ale na szczęście babcie się wymieniają opieką nad nim i mnie odciążają.
 
Dzien dobry :) mam nadzieje ze czujecie sie dobrze :) mam do was pytanie jak u was ? Mnie Niestety zaczely łapać skurcze w łydkach . Zdarzały sie lekkie 2,3 razy w tyg ale w weekend tak mnie złapało ze myślałam ze spadnę z łóżka .. Potem nad ranem czułam bol ;/ domyślam sie ze przez brak magnezu . Jaka dawkę powinnam brać ? Mam hela mag b6. Pije herbatę i bardzo rzadko kawę wiec mysle ze to jest przyczyna bo jem raczej dobrze . Jak u was to wyglada ?
 
reklama
Do góry