reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Emka moja ma 20 miesięcy i szczerze to jak jesteśmy same a mała chce być na rękach czy z cycem w zębach to starsza z mieszkania mi robi zawieruchę wojenną ;) nawet ziemniaki i czosnek podarowała młodszej w prezencie. Mieszkanie jakby trąba powietrzna przeszła mimo że sprzątamy oboje po pare razy dziennie. Nie da się tak siedzieć bo bym drzwi od pokoju nie otworzyła przez ten bałagan . Ostatnio nawet podpaski wrzuciła do kibla i spłukała . To energiczna dziewczynka i wystarczy jej chwila żebym miała co robić cały wieczór ;)
Lilce nic nie podaję bo problemów z brzuszkiem nie ma. Choć kupy u niej raz na dwa dni i nie odbija. Ulewa też mało ale i zdarzyło się że zwymiotowała jak z fontanny. Raz nawet na starszą siostrę.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurczę ja was czytam. I szczerze to planowałam drugiego bobaska zaraz po malutkiej. I coraz bardziej mnie to przeraża z waszych opowieści :)

A jezeli chodzi o brzuszek mojej malutkiej to ulewala dużo ale to prawdopodobnie z przejedzenia (ale to inna bajka) a teraz strasznie sie pręży przy karmieniu. Czasem nawet popłakuje przy cycu. A dzis miała problem z gazami. Wiec to raczej brzuszek.



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Moja kupe w ogóle przestała chyba robić. Zrobiła po 10 dniach 3 wielkie kupska ale rzadkie, nie miała zatwardzenia. Potem nie robiła i po 5 dniach zrobiła, bo dałam jej czopek glicerynowy. Teraz znów od środy nic. Wczoraj dostała czopek ale go wypchnęła a jakoś bardzo wolno się rozpuszczał więc jutro idę do apteki po jakies innej firmy. Puszcza głośne bąki, czasem przy tym popłakuje. Nie pręży się przy tym. Czasem jest bardzo spokojna (np dziś) a czasem płacze od 18 do północy. Daję jej tą Biogaię i Bobotic żeby bączki lepiej wychodziły skoro kupa nie chce. A ulewa bardzo dużo. Syn tez tak ulewał ale ponoc póki dziecko dobrze przybiera na wadze nie nalezy się tym martwić więc sie nie martwię tylko mnie to wkurza że chodze cały dzień zarzygana bo nie opłaca się przebierać no i ją w kółko przebieram żeby w mokrym nie leżała.
Ja mam synka 2 lata 10 mies i nie narzekam choć jest baaaardzo energiczny i absobujący, to jednak jest to już duże, mądre dziecko. Można mu wszystko wytłumaczyć i nie muszę nosić go na rękach. Wiadomo, ma czasem gorsze momenty ale to chyba normalne. Przy młodszych dzieciach może być ciężko, zwłaszcza jeśli są takie ruchliwe jak mój Michaś.
 
Czekam na obchód, wczoraj wspominali coś o oksytocynie, ale wcześniej też już to slyszalam zmienili się lekarze i decyzja tez się zmieniła wiec póki co się nie nastawiam i czekam. Niestety moich skurczy brak :( a tak bym chciała żeby w końcu zaczęło się samo i nadal mam nadzieję :)
 
Dziekuje za slowa otuchy. Przydadzą sie bo troche ostatnio podupadam :) Póki co na obchodzie powiedzieli mi tylko tyle że mnie zbadaja :)
Dziwnie mi troche ze tylko ja tu zostalam z brzuszkiem :):):)
 
Pati najdluzej mialas wakacje ;). Ale jeszcze chwilka i bedziesz z nami gadac o kupkach ;).
My wczoraj nie mielismy dziecka. Nic ja nie bolalo to i spala dlizej i praktycznie ciagle.. A od 5 rano znowu brzuszek. Kupka nie chce wyjsc ;/. Mala sie prezy, steka i probuje ja wydusic ;(. Wisi teraz na cycu i walczy ze snem.. A moj ten tydzien drugie zmiany.. Od 12-23 :(. Poki co daje probiotyk tylko.. W czwarek bd mogly zzaczac dawac bobotic.
Czy jest sens dawac espumisan przez te 4 dni?
 
reklama
Happy my robimy tak samo . Dajemy mm hipp 90-100 ml. Jak na tyg dziecko chce jeść bardzo duzo . Co do fotela to jakbym widziała siebie . Musze trzymać ja na rękach ewentualnie zabrać do siebie do łóżka i tam sie z nia położyć i mocno przytulić .
 
Do góry